Hem saldırılara hem de fiziksel hasara karşı koruma sağlayan Cobo Vault, statükodan uzaklaşıyor.

Cobo Vault Cüzdan İncelemesi: Etkileyici Güvenlik

Hem saldırılara hem de fiziksel hasara karşı koruma sağlayan Cobo Vault, statükodan uzaklaşıyor.

Altı yıldan fazla bir süredir kripto para donanım cüzdanları ortaya çıktı, büyük çoğunluğu aynı formülde yinelendi.

Neredeyse hepsi navigasyon için iki düğmeli kompakt, minimalist bir tasarıma sahiptir ve mümkün olduğunca çok sayıda kripto para birimi için destek içeriyor. Çoğu nispeten ucuz olacak şekilde tasarlanmıştır ve çoğunlukla plastikten yapılmıştır.

Bu üst düzey kripto para donanım cüzdanı, önyükleme yapmak için premium bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Cobo Vault, piyasadaki en pahalı donanım cüzdanlarından biridir, ancak yalnızca güvenlik için değil, aynı zamanda cihaza fiziksel hasarlara ve kurtarma ifadesine karşı da koruma sağlamak için tavizsiz bir yaklaşım sunmaktadır. Güvenliği fiyat etiketini garanti ediyor mu? Hadi bulalım.

Cobo Vault, havacılık sınıfı alüminyumdan yapılmıştır.

Cobo Vault, şimdiye kadar test ettiğimiz herhangi bir donanım cüzdanından tartışmasız en iyi yapı kalitesine sahip. Cihaz, havacılık sınıfı alüminyum alaşımından yapılmıştır ve tek bir metal parçadan yapılmış gibi görünmektedir, bu da cihazın günlük kullanımın zorluklarına dayanacak kadar sağlam olduğunu gösteren sağlam bir his verir.

111.8mm x 64mm x 14.6mm'de, Cobo Vault piyasadaki en küçük donanım cüzdanlarından biridir, yaklaşık küçük bir akıllı telefon boyutunda ve biraz ağır 190g ağırlığındadır. Apps Kasası çok fazla güçlük çekmeden taşıyabilecek kadar küçük olsa da, Cobo'nun taşınabilirlik açısından diğer cihazlarla rekabet etmeye çalışmadığı açıktır.

Ön tarafta, Cobo Vault 4 inç, 640 x 1136 piksel LCD ekran sunarken, arka yüzünde dahili bir kamera bulunuyor ve takas edilebilir 1.540 mah pil ortaya çıkarmak için çıkarılabilir. Cihazı açmak ve kapatmak için kullanılan tek bir düğme ile Cobo Vault belirgin derecede minimal ve endüstriyel bir estetiğe sahiptir.

Cobo Vault, sızmaya karşı korumalı bir çıkartma ile mühürlenmiş birinci sınıf bir kutuda gelir.

Cobo Vault'un ambalajı, cihazın kendisi kadar hantaldır, güven verici bir yığın ve içeriği sızdırmaz hale getiren bir etikettir. İçeride, Cobo Vault ünitesi ve pili sert köpük bölmelerde ayrı ayrı paketlenmiştir, çeşitli diğer parçalar ve aletler altına yerleştirilmiştir.

Çoğu donanım cüzdanıyla gelen kağıt kurtarma sayfalarının aksine, Cobo Vault, 12-24 kelime kurtarma ifadelerinizi ve alfabenin her harfi için harf bloklarını saklamak için bir Cobo Tablet metal cüzdan ile birlikte gönderilir. Ayrıca 1 metre Cobo markalı USB - USB-C kablosunun yanı sıra koruyucu bir kasa ve şarj yuvası da bulunur.

Son olarak, kutuda ayrıca küçük bir altıgen anahtar, tornavida ve yedek vidalarla birlikte hızlı bir kılavuz, garanti kartı ve anımsatıcı tablet talimat kartı bulunur.

Cobo Vault'u kullanmaya başlamak nispeten basit bir işlemdir.

 Öncelikle, 24 kelimelik yeni bir anımsatıcı ifade oluşturarak ve onaylayarak donanım cüzdanında yeni bir kasa oluşturmanız gerekir. Onaylandıktan sonra, Cobo Vault kasayı oluşturmak yaklaşık 15 saniye sürecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ