Bu yazımızda sizlere COCKER Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve COCKERToken ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

COCKER Token Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi COCKER Coin

Bu yazımızda sizlere COCKER Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve COCKERToken ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

COCKER Coin Nedir?

Cocker projesini sizler için inceliyoruz. Projenin White Paper’ına baktığımızda, COCKER Token, topluluk odaklı, adil bir şekilde başlatılan DeFi Token’i olarak tanımlanıyor. İlk COCKER arzı 1 katrilyon olarak düşünülmüş. Adet olarak bu miktarın son derece fazla olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Tokenler Piyasaya sürüldüğünde tokenlerin yaklaşık %25'inin yakılacağı belirtilmiş ve bu durumun token kıtlığını artıracağı ve piyasa değerinde bir artış sağlayabileceği vurgulanmış.

Diğer taraftan ön satıştan sonra likiditenin otomatik olarak unicrypt ile kilitleneceği ve kilitli likiditenin, para çekme olasılığını ortadan kaldıracağı, bu drurumun paranızın alım satım ve tutma için güvenli olduğu anlamına geleceği ifade edilmiş.

COCKER'ın Amacı Nedir?

Cocker Token, evcil hayvan ve kripto pazarını ortak bir çatı altında birleştiren merkezi olmayan bir DeFi projesidir.

• Dünyada 150 milyar dolarlık bir pazara sahip petshop dünyasını kripto paralarla birleştirmeyi hedefleyen Cocker token, alıştığımız petshop dünyasını dünya üzerinde yapılandırarak alıcı-satıcı-yatırımcı arasında dolaşan interaktif bir ekosistem kurmayı hedefliyor. Cocker Market adı altında çevrimiçi platform sunmak projenin hedefi.

• 1.000.000.000.000.000 adet arz ile piyasaya sürülecek olan Cocker Token, proje başlangıcında %25 token yakacak olup, %25 sahip sayısı ile orantılı olarak her 100 Cocker alımında ve düşme önleme sistemlerine %5 likidite havuzu ekleyerek uzun süreli token yakımı yapmayı planlamaktadır. Tüm yakma işlemlerini yatırımcının gözü önünde canlı olarak gerçekleştirerek proje şeffaflığının korunmasını sağlar.

• Projenin odağını yatırımcı üzerinde tutarak, projede takım cüzdanlarına bir yıllık kilit, likiditeye elli yıllık bir kilit getirmeyi ve projede %2,5 pay ve düzenli piyasa gelirleri ile bağış kampanyaları düzenlemeyi hedeflemiştir.

ANIMAL FRIENDS PROJECT (Hayvan Dostları Projesi) Nedir?

Proje COCKER TOKEN Ekibi tarafından oluşturulan bir fondur. Animal Friends & COCKER Market projesi için COCKER Token'ın sadece %4'ü ayırıldı.

(Animal Friends Wallet) Hayvan Dostları Cüzdanı en az 1 yıl kilitli kalacaktır. COCKER TOKEN ile yaşadığımız dünyanın, doğanın ve hayatımızın bir parçası olan sevimli dostlarımız kadar şanslı olmayan, hatta evlerimizi bile paylaştığımız sokak hayvanlarına umut olacağız. Hayvan Dostları Projesi ile farkındalık yaratmak istiyoruz. Hayvanları koruma bilincini tüm dünyaya yaymayı hedefliyoruz. Hayvan Dostları Projesi, sokak hayvanlarının yaşamlarını korumak ve hayvan hakları ihlallerinin önlenmesi ve hayvan haklarının korunması konusunda toplumu bilgilendirmek, ihtiyaç sahiplerine sahip çıkmak, sağlıklı bir yaşam için barınak kurmak, doğal yaşam alanlarında artış ve topluma öncülük etmek gibi amaçlarla çalışmaktadır.

CÜZDANDAKİ KALANLAR SOKAK HAYVANLARINA NASIL ULAŞIR?

Evet, COCKER TOKEN ailesi olarak bunu hep birlikte başaracağız. Hayvan Dostları Cüzdanı en az 1 yıl kilitli kalacaktır.

Hayvan Dostları Cüzdanı Cüzdanda kalanın %50'sini sosyal medya hesaplarımızdan yapacağımız duyuru ile sizlere sunacağımız uluslararası hayvan koruma dernekleri anketinde en çok oy verdiğiniz derneğe bağışlayacağız.

KALAN %50'YE NE OLACAK?

Sıkı bir şekilde tutulacak. COCKER TOKEN ailesi olarak internet üzerinden dünyanın en büyük hayvan pazaryerini açıyoruz. Hayvanların beslenme, sağlık ve eğitim alanlarındaki her türlü ihtiyacı burada karşılanacak ve bize destek olan tüm pet shoplar, engelli hayvanlar için protez üreticileri, gıda üreticileri, aksesuar üreticileri, hayvan yetiştiricileri ve hayvanseverler bulabilecektir. Bu Pazaryerinde ücretsiz bir yer olarak sunulacak. Hep birlikte Kalan Bakiye ile tüm bu hizmetleri sağlayacağız. Bu pazarda COCKER Token ile alışveriş yapabileceksiniz. Elbette bu platformda başka para birimleri de (USDT, EURO gibi) olacaktır. Bu Pazaryeri, projenin büyümesi ve gelişmesi için yapılan reklam ve masrafları karşılamak için satıcıların satışlarından yalnızca %3 komisyon alacaktır.

Projenin önümüzdeki aylarda PancakeSwap’ta listelenmesi bekleniyor. Şeffaflığı öne çıkaran projenin CEO'luğunu Cengiz ZARALI yapıyor. 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ