Coin Bureau'nun takma adlı popüler kripto piyasası yorum programı, Ethereum Classic'in ($ETC), Ethereum'un hisse kanıtına PoS geçişinden önce toparlanabileceğini tahmin ediyor.

Coin Bureau'nun takma adlı popüler kripto piyasası yorum programı, Ethereum Classic'in ($ETC), Ethereum'un hisse kanıtına  PoS geçişinden önce toparlanabileceğini tahmin ediyor.

25 Temmuz'da yayınlanan yakın tarihli bir YouTube videosuna göre, Coin Bureau'nun sunucusu "Guy", izleyicilere Ethereum Classic'in Ethereum'un uzun zamandır beklenen "The Merge" adlı yükseltmesinden faydalanabileceğini söyledi. Yükseltmenin Ethereum için büyük bir revizyon olması, blok zincirinin iş kanıtından hisse kanıtına geçişini tamamlaması ve ağı daha sürdürülebilir hale getirmesi bekleniyor.

The Daily HODL tarafından bildirildiği üzere Guy şunları söyledi:

ETC, Ethereum birleştirmeyi tamamladığında Ethereum Classic'in fayda sağlayacağı spekülasyonları nedeniyle yükseliyor. ETC de geçen haftanın en iyi performans gösteren kripto paralarından biriydi, bu yüzden o zaman söylediğimi tekrarlayacağım – dikkatli olun. Bununla birlikte, günlük bu boğa bayrağı oynarsa, ETC önümüzdeki haftalarda 40 dolara kadar yükselebilir.

Guy ayrıca, Bitcoin'in fiyatının The Merge'e öncülük ederken düşeceğini ve tüm yatırımcı heyecanının Ethereum'a adanacağını tahmin etti. $BTC'nin günlük grafiklerinin, Bitcoin'in haftalık fiyat performansına genişlemesini beklediği kısa vadeli bir gerileme gösterdiğini kaydetti.

İleride bir düşüş öngörmesine rağmen, Coin Bureau'nun ev sahibi, Bitcoin'in uzun vadeli görünümü konusunda iyimserdi. BTC fiyatının kısa vadeli düşüşün ardından yükseleceğini ve Ağustos ayında veya Eylül başında 30.000 dolara kadar çıkacağını tahmin etti.

TradingView tarafından Coinbase'deki verilere göre, $ETC şu anda (yani 31 Temmuz saat 05:37 UTC) son bir aylık dönemde %171.3 artışla 40.48$ civarında işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ