Bu yazımızda sizlere Crypto20 Coin (C20) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve C20 Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız. Crypto20

Coin (C20) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi C20 Coin

Bu yazımızda sizlere Crypto20 Coin (C20) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve C20 Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız. Crypto20

Crypto20 Coin (C20) Nedir?

Hiç kimse kripto para birimlerinin birçok mevcut piyasaya ve yeni iş fırsatlarına kapı açtığını inkar etmeyecek. Crypto20'nin mükemmel bir şekilde gösterdiği gibi, bazı iş modelleri oldukça cesur bir yaklaşım gerektiriyor. Bu proje, toplam 20 farklı para birimini destekleyen bir kripto para birimi endeks fonu oluşturmakla ilgilidir. C20 olarak bilinen yerel jetonu, çeşitli borsalarda işlem görebilir.

Dünyadaki herkes kripto para satın almak ve onları uzun süre elinde tutmak için uygun değildir. Bu sadece normaldir, çünkü kripto para birimlerini satın alma ve saklama süreci oldukça sıkıcıdır. Böylelikle Crypto20 tokenize edilmiş kripto endeks fonu, yatırımcıların 20 farklı para biriminin fiyat dalgalanmalarına maruz kalmasına izin veriyor. Tek yapmaları gereken C20 tokenine sahip olmak ve pozitif değerleme dalgalanmalarından faydalanacaklar. Önümüzdeki aylarda bu sayının artması muhtemel olsa da, şu anda fonun değeri 83,78 milyon ABD doları.

Peki Nasıl Çalışır?

Adından da anlaşılacağı gibi Crypto20, her zaman 20 para biriminden oluşan bir portföyü olan tokenize edilmiş bir kripto para birimi fonudur. Web sitesine göre, varlıkları esas olarak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve XRP'dir. Litecoin, Cardano, Stellar, NEO, EOS, IOTA, Dash, NEM, Monero, Lisk, ETC, Tron, VeChain, Qtum, Bitcoin Gold ve ICON da temsil edilmektedir. Açıkçası, fon genel olarak genel piyasa değerine göre sıralanan ilk 20 kripto para birimiyle ilgileniyor.

Piyasa değeri sıralamasının zaman zaman dalgalandığı göz önüne alındığında, Crypto20'nin belirli madeni paralardaki pozisyonları buna göre değişecektir. Ek olarak, madeni paralar ilk 20'den düşerse, fon portföyünü buna göre değiştirecektir. Hiçbir komisyoncu veya çıkış ücreti talep etmeyen ve herhangi bir minimum yatırım gerektirmeyen özerk bir fon olarak belirteçtir. Ayrıca, kullanıcılar varlıklarını her zaman tam şeffaflıkla kontrol eder.

Dikkate alınması gereken yıllık bir ücret var, ancak bu sadece %0,5. Geleneksel finans piyasalarında bu tür ücretler %3'e kadar çıkabilmektedir. Ayrıca, aktif ticaret tamamen özerktir ve herhangi bir insan müdahalesi gerektirmez. Bu nedenle, 20 farklı token tutmadan kripto para birimlerine maruz kalmanın kolay bir yolu. Tüm bunlar, henüz herhangi bir önemli sorunla karşılaşmamış olan halka açık bir akıllı sözleşme ile halledilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ