Şirketlerden yapılan açıklamaya göre, satış öncesi 125 milyon dolar olan ve fon toplam turunda 43 milyon dolarlık fon toplayan Orchid Labs, tarama gizliliği odaklı parasını Coinbase'de listeleyecek.

Coinbase Bu Altcoin’i Araştırdı – Şimdi Listelemeye Başlıyor

Bu karar OXT tokenını listeleyecek olan Coinbase’in 17 gelişmekte olan varlık ile ilgili araştırma yapması sonrasında geldi.

Piyasaya Sürülme

OXT tokeninin piyasaya sürülmesi, bir uygulamanın piyasaya sürülmesiyle çakışıyor, şimdi Linux ve Android platformlarında yayında. Uygulama, Orchid'in merkezileştirilmiş VPN servisine ve web'de gezinmeyi daha güvenli hale getirmeyi amaçlayan ağa erişim sağlayan Sanal Özel Ağ (VPN) yazılımı olarak işlev görüyor.

Kullanıcılar, şirketin ERC-20 tokenları ile ödeme yaparak VPN servislerini alabilirler. Bu, kullanıcıların internet bağlantısını olan cihazlarını ağ düğümlerine çevirerek, Orchid tokenlarını esneterek fazla bant genişliğine katkıda bulunmalarını sağlıyor.

Orchid Labs’a göre, ağı güçlendirmek için bir milyar token oluşturuldu. Şimdi, bu tokenların bir kısmı Coinbase'de işlem görecek. Borsa, Eylül ayında Polkadot ve Kadena gibi diğer varlıklar arasında Orchid’i araştırdığını duyurdu. Cuma günü, OXT'nin Coinbase Pro'ya gelen transferleri  kabul edilecek. 12 saatlik bir depozito süresi ve birkaç dakika sonra kayıt ve limit periyodundan sonra, tam işlem hizmetleri sağlanacak.

Toplanan Fon

Şirkete göre, 2017'deki lansmanından bu yana, Orchid Labs, 163 milyon token için 4.9 milyon dolar fon topladığı D Yönetmeliği'ndeki özel bir yerleşim aracılığıyla satış yaptı. 2018 yılının ikinci çeyreğinde, 85 milyon token için 43 milyon dolar daha fon topladı.

Zaman içinde şirket, merkezi olmayan gizlilik modlarına odaklanan teşvik edilen eşler arası ağ aracılığıyla düğüm ve kullanıcı taban sayısının artmasını bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ