Coinbase'in CEO'su ve Kurucu Ortağı Brian Armstrong, 2020 yılı için kripto tahminleri vagonuna katılan en son üye.

Coinbase CEO

Teknoloji girişimlerinin şu anda internetten ve makine öğrenmesinden nasıl yararlandığına paralel olarak, çoğu teknoloji girişiminin on yılın sonunda bir “kripto bileşeni” olacağını tahmin ediyor.

Gelişmekte olan pazarlar hakkında konuşan Armstrong, son blog yazısında şu vurguyu yapıyor:

Önümüzdeki on yılda, hem daha ölçeklenebilir olan hem de mahremiyet özellikleri içeren bir blok zinciri göreceğimizi düşünüyorum, on yılın sonunda yaklaşık 1 milyar kullanıcıya ulaşılacak. Benimsenme, hem finansal sistemlerin en kırılgan gelişmekte olan pazarlarda hem de insanların istediği ürünleri üreten yeni kripto ürünlerinden oluşacak. “

Blockchain ve kripto şirketlerine yapılan yatırımın ICO çılgınlığından sonra 2019'da azalmasına rağmen, Armstrong 2020'de bu eğilimde bir geri dönüşten emin.

CEO, yeni on yılda bir “kripto girişimleri” ortaya çıkacağını iddia etti. Armstrong'a göre, dotcom balonu bir İnternet girişimi fikrini nasıl başlatıp on yıl sonra hemen hemen her teknoloji şirketi interneti bir şekilde kullanmaya başladı ise, 2020'nin sonuna kadar, bu yeni girişim türü ana akım olacak.

Bir kripto girişimini tanımlarken, yönetici önce kripto kullanarak para toplayacağını, ürünün ilk uygulayıcılarına tokenlar vererek ürün pazarına uyum sağlamak için kripto para birimini kullanacağını ve daha sonra küresel toplulukları ve pazar yerlerini gelenekselden daha hızlı ve daha verimli bir şekilde birleştireceğini söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ