Coinbase Commerce, DAI'yı ticari müşteri tabanı için bir ödeme seçeneği olarak entegre etti.

Coinbase Commerce, Ödeme Seçeneği Olarak DAI

Coinbase Commerce, DAI'yı ticari müşteri tabanı için bir ödeme seçeneği olarak entegre etti.

Coinbase’in basın açıklamasına göre, Coinbase Ticaret platformundaki satıcılar artık DAI'daki ödemeleri kabul etme seçeneğine sahip. Mağaza panosunu mağazalarını Coinbase Commerce kasasına bağlamak veya satış noktası arayüzünü kullanarak bizzat yapmak için platform panosunu kullanabilirler. Satıcıların Coinbase Commerce'i kullanmak için herhangi bir ücret ödemesi gerekmiyor..

Şirket, “Bu entegrasyon, Shopify ve WooCommerce'deki mağazalar da dahil olmak üzere web'in en büyük mağazalarından bazılarını, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) kullanıcılarına ve ödeme yöntemi olarak merkezi olmayan bir stablecoin kullanarak güvenli bir şekilde işlem yapmak isteyenlere açıyor.” Buna karşılık, tüccarları kripto para piyasasının büyüyen bir segmentine tanıtarak DeFi dapp girişimcileri ve kendi“ gerçek dünya ”işletmeleri arasındaki boşluğu doldurmalarını sağlıyor” açıklamasını yapıyor.

Coinbase, kullanıcıların DAI'yi kripto borsasında satın almasına, satmasına, dönüştürmesine, göndermesine, almasına veya saklamasına izin vermek için Mayıs 2019'da ilk DAI'yı listeledi.

 DAI artık Coinbase Commerce'de bir ödeme seçeneği olduğundan, token, USDC'nin yanı sıra platform tarafından desteklenen ikinci stablecoin oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ