Kripto para borsası Coinbase, anonim bir BTC cüzdanından 3,6 dolarlık bir ücret karşılığında 408,8 milyon dolarlık Bitcoin transferi aldı.

Coinbase’de Bitcoin Hareketliliği – Dump mı Geliyor?

Kripto para borsası Coinbase, anonim bir BTC cüzdanından 3,6 dolarlık bir ücret karşılığında 408,8 milyon dolarlık Bitcoin transferi aldı.

Kripto takipçisi Whale Alert ekibi tarafından yakın zamanda atılan bir tweete göre, son üç saat içinde, anonim bir kripto balinası, ABD merkezli en büyük kripto ticaret merkezi ve yakın zamanda doğrudan kripto para ticareti yapan halka açık bir şirket olan Coinbase'e şaşırtıcı bir şekilde 13.003 Bitcoin taşıdı.

Dump mı geliyor?

Bu hafta kripto para balinaları tarafından Binance'e 14.550 BTC yapıldı ve bu miktardan 4.518 BTC sadece bir saat içinde yatırıldı. CryptoQuant analitik satıcısının CEO'su, şu anda en büyük kripto üzerindeki satış baskısının güçlü olduğuna inanıyor.

Amiral gemisi kripto para birimi, yazı yazılırken 31.515 dolardan el değiştiriyor. Bu haftanın başlarında, Bitcoin 32.500 $'dan 31.175 $'a düştü.

Cuma günü, Bank of America'nın bazı müşterileri için Bitcoin vadeli işlemlerinin alım satımını onayladığının ve CME Group tarafından ihraç edilen BTC vadeli işlemlerinin de alım satımını yapacağının açıklanmasından sonra BTC fiyatı biraz yükseldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ