Coinbase bugün Kava'yı listeledi ve kullanıcı tabanını Kava'nın dünyayı Web3'e nasıl yönlendirdiği konusunda eğitmek için büyük bir Öğrenme Ödül Kampanyası başlatacak.

Coinbase, Ethereum – Cosmos Birlikte Çalışabilirliğini Geliştiren KAVA

Coinbase bugün Kava'yı listeledi ve kullanıcı tabanını Kava'nın dünyayı Web3'e nasıl yönlendirdiği konusunda eğitmek için büyük bir Öğrenme Ödül Kampanyası başlatacak.

Kava, Cosmos'un hızını ve birlikte çalışabilirliğini Ethereum'un geliştirici gücüyle birleştiren merkezi olmayan bir katman-1 blok zinciridir. Kava, geçen yılını Coinbase ile Cosmos SDK zincirlerinin Coinbase ile entegrasyon sürecini optimize ederek Cosmos ekosistemine yeni likidite sağlamaya yardımcı olan derin bir entegrasyon kurarak geçirdi.

Cosmos Likiditesinin Kilidini Açmak

Coinbase'in Kava ile yerel entegrasyonu, Kava ekosistem projelerinin kolayca listelenmesine, Coinbase'de KAVA stake edilmesine ve Kava'da Coinbase kullanıcıları için DeFi kullanımının kilidini açmasına olanak tanır. Ayrıca Kava, Cosmos zincirlerinin borsada listelenmesini önemli ölçüde kolaylaştırmak için Coinbase ekibiyle birlikte çalışarak Cosmos projeleri için likiditeye erişimin kilidini açtı ve tüm Cosmos ekosisteminin benimsenmesini ve büyümesini daha da ileriye götürdü. Tüm süreç, Cosmos SDK zincirlerinin Coinbase'e entegrasyonu için zaman çizelgesini 12-18 aydan tek bir aya indiriyor. Cosmos zincirleri artık ERC-20 belirteçleri kadar kolay bir şekilde entegre edilebilir. Cosmos Ekosisteminde artan likiditeye doğru büyük bir adım.
— Scott Stuart, Kava Labs CEO'su:
“Kava'nın ABD tarafından düzenlenen en büyük borsada listelendiğini görmek heyecan verici. Coinbase, standardı yeni kullanıcılar ve blok zinciri ekosistemine sermaye için en önemli rampa olarak belirliyor. Kava'nın, Kava Rise programındaki ve Cosmos ekosistemindeki tüm protokoller için aşağı yönde etkileri olacak yeni kullanıcılara maruz kalmasını dört gözle bekliyorum,"dedi.

Kava Rise ile Büyüme Protokolünü Güçlendiriyor

Kava, maksimum ölçeklenebilirlik, hız, güvenlik ve geliştirici desteği sağlayan Cosmos-EVM teknolojisi ile güçlendirilen protokol büyümesi için kaynaklarını optimize etmek üzere sıfırdan inşa edildi. 2022'de Kava, zincir içi ve zincir dışı büyüme mekanizmalarını Kava Rise adlı tek bir geliştirici teşvik programında birleştirdi.

Kava Rise, binlerce Web3 protokolü için büyüme ve talep sağlamak için yeni bir standart belirlemeyi hedefliyor. İnşaatçılar, kullanıma dayalı olarak her ay en iyi protokolleri ödüllendirmek için tasarlanan programın blok zinciri tabanlı dağıtım yöntemi aracılığıyla Kava Rise'ın 750 milyon dolarlık geliştirici teşvik fonundan pay alıyor. Curve Finance, Sushi ve Beefy Finance gibi 50'den fazla protokol, toplu olarak ekosisteme 15 milyon dolardan fazla TVL getirdi ve programın protokollerin piyasa koşullarından bağımsız olarak büyümesini ve gelişmesini sağlama yeteneğini sergiledi.

Kava Hakkında
Kava, Web3 büyümesini en iyi zincir üstü teşvikler ve Cosmos-EVM yan zincir teknolojisi ile ücretlendiriyor. Kava.io'da milyonları Web3'e getiren ağa katılın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ