San Francisco merkezli kripto para birimi platformu Coinbase, ABD'deki hakimiyeti ile biliniyor. Borsa, bu platformda tokenları listeleme konusunda münhasırdır;

"Coinbase Etkisi" ne Bir Bakış

San Francisco merkezli kripto para birimi platformu Coinbase, ABD'deki hakimiyeti ile biliniyor. Borsa, bu platformda tokenları listeleme konusunda münhasırdır; üzerinde sadece sınırlı tokenlar listelenir. İlginç bir fenomen “Coinbase Etkisi”, “bir kripto para biriminin fiyatı keskinleştiğinde gerçekleşir ve San Francisco merkezli kripto borsası Coinbase'de listelendikten sonra çılgın anlar yaratır”.

Bu etkinin en son yararlanıcısı Maker [MKR]. Coinbase Pro, MKR'nin lansmanını duyurmuştu; duyurudan bir saatten kısa bir süre sonra, Maker % 40 yükseldi.

ITB'nin son baskısı, Coinbase listelemesinin ardından tokenların sadece fiyat artışlarında değil, listelenen tokenların ağında da etkilere tanık olduğunu belirtti.

“LINK tokenı 28 Haziran 2019'da Coinbase'de listelendi. Listelenmeden önce LINK 2,60 doların biraz üzerinde bir değere sahipti ve 29 Haziran'a kadar yüzde 45'in üzerinde artarak 4.40 $ 'a yükseldi ve 3.87 $' dan kapandı. Chainlink ağı, o gün 10.02 bin adresin aktif olması nedeniyle Coinbase listeleme gününde şimdiye kadarki en yüksek etkinliği kaydetti. ”

Geçen yıl Ağustos ayında MATIC, Coinbase'de listelemenin açıklanmasından sonraki 24 saat içinde% 60'ın üzerinde bir artış gösterdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ