Coinbase ve BlackRock'un ortasında yaşanan uzlaşmanın ardından Coinbase hisseleri yükselmeye başladı.

Coinbase Hisseleri BlackRock Paydaşından Sonra Yükseldi

Coinbase ve BlackRock'un ortasında yaşanan uzlaşmanın ardından Coinbase hisseleri yükselmeye başladı.

ŞİMDİDEN: BlackRock, $BLK, kurumsal yatırımcılara #Bitcoin ve kripto para ticareti hizmetleri sunmak için Coinbase ile ortaklık kurdu. pic.twitter.com/SpbgVvtDo5

— Watcher.Guru (@WatcherGuru) 4 Ağustos 2022

Coinbase'in hisseleri, BlackRock ile kurumsal müşterilerinin Bitcoin (BTC) satın almasına izin verecek bir paydaş duyurusunun ardından yükseldi. Coinbase hisseleri gün içinde yüzde 25.2 yükseldi. Ortaklık haberlerinin medyaya yansımasının ardından pay yaklaşık yüzde 40 arttı.

Blackrock ve Coinbase Bağlı Kuruluş Kurumsal Müşterilerinin Amacı

Varlık Yönetim Şirketi BlackRock, kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen Kurumsal yatırımcılara doğrudan hizmet sağlamak için Coinbase ile ortaklık kurdu. Aladdin'in kurumsal bağlı müşterileri ile BlackRock'un yatırım yönetimi platformu kripto ticareti, saklama ve raporlama hizmetlerinden yararlanabilecek.

Bu, Aladdin kurumsal kripto yatırımcılarına Coinbase Prime aracılığıyla entegre ticaret çözümleri sağlayacaktır. Şirketler, platform entegrasyonunu geliştirmeye devam edeceklerini ve güncellenen işlevleri kademeli olarak tanıtacaklarını söylediler.

BlackRock'taki stratejik ekosistem yan kuruluşlarının küresel başkanı Joseph Chalom şunları söyledi:

“Aladdin ve Coinbase Prime irtibatı, müşterilerin varlık sınıfları arasında eksiksiz bir portföy görünümü için mevcut portföy yönetimi ve alım satım iş akışlarındaki Bitcoin risklerini doğrudan yönetmelerine olanak sağlayacak.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ