Coinbase'den gelen yeni güncelleme, kripto paranın fiat'a dönüştürülmesini hızlandırıyor.

Coinbase müşterileri artık banka para çekme bekleme sürelerini atlatabilir

Coinbase'den gelen yeni güncelleme, kripto paranın fiat'a dönüştürülmesini hızlandırıyor.

Coinbase, müşterilerinin dijital para birimlerini kriptodan banka hesaplarına taşımalarının daha hızlı bir yolunu açıkladı.

Coinbase, Ekim tarihli bir blog gönderisinde, ABD dostu kripto platformu artık 40 farklı ülkeye daha hızlı nakit çekilmesine izin veriyor. Gönderide, "ABD, İngiltere ve Avrupa'daki müşteriler bağlantılı bir Visa banka kartıyla para çekebilirler. ABD'de müşteriler, Mastercard'ları ile de para çekebilecekler” deniliyor.

Bu yeni özellik, A.B.D. kullanıcıları için ek % 1.5 ücret uygularken, Avrupa. ve İngiltere'deki katılımcılar % 2 gibi biraz daha yüksek bir oran ödüyor.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Normal şartlar altında, kripto borsalarından itibari para transferi, ilgili bankanın serverına karar vermek için bir ila beş iş günü sürer. Bu, kullanıcıların borsalardan çekilen parayı kullanabilmeleri için bu süreyi beklemeleri gerektiği anlamına gelir. Coinbase'den gelen bu yeni seçenek, bir ödeme kartı kullanılırken süreç boyunca hızlanarak anında harcanabilecek fon sağlar.

 Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde tutulan değerin bir kısmı, verimlilikleri ve işlem hızlarıdır. Örneğin Bitcoin, bankaların daha fazla kullanım için tamamen aktarılması kadar uzun sürmez. Bununla birlikte, Bitcoin kullanmak bazen daha yavaş bir hızda çalışan geleneksel bankacılık sistemleriyle etkileşim gerektirir. Coinbase, bu güncelleme ile bir zamanlar telaşsız olan bu sürecin hızını artırdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ