Endüstrideki en büyük kripto platformlarından biri olan Coinbase, kısa süre önce Tagomi kripto brokerini satın aldığını açıkladı.

Coinbase, New York Merkezli Tagomi Kripto Brokerini Satın Aldığını Duyurdu

Endüstrideki en büyük kripto platformlarından biri olan Coinbase, kısa süre önce Tagomi kripto brokerini satın aldığını açıkladı.

Endüstrideki en büyük kripto şirketlerinden biri olan Coinbase, bu hafta başlarında Tagomi kripto brokerini satın aldığını açıkladı.

Haber, 27 Mayıs'ta, platformun satın alma anlaşmasının sektörde bir dönüm noktasına geldiğini iddia ederek açıklandı.

Bu, artan sayıda hedge fonu ve makro yatırımcıların sektöre daha fazla ilgi gösterdiği bir andı.

Kripto borsası devine göre, son 12 ay boyunca kurumsal yatırımcılardan kripto yatırım fırsatları için önemli talep gördüler.

Kripto borsası devi Coinbase, Tagomi kripto brokerinin satın alındığını doğruladı. Ancak, anlaşmanın şartları açıklanmadı ve satın alma hala yasal onay bekliyor.

Tagomi kripto brokeri bu kurumsal yatırımcılar için teklifi genişletecek. Sonunda, Coinbase borsası hisse senetleri ve döviz piyasalarındaki Wall Street seviyesindeki ticaret deneyimi gibi az çok çalışan bir deneyim sunmak istiyor.

Kripto brokeri, Tagomi hesabınızdan 14 farklı borsaya erişmenize izin verir, bu da siparişlerinizin likiditesini önemli ölçüde artırıyor.

New York merkezli kripto brokeri, 250.000 ila 2 milyon dolar arasında işlem yapan derin cebe kripto tüccarlarına hitap ediyor.

Tagomi, Peter Thiel Kurucuları Fonu ve Paradigm, Polychain, Pantera ve Multicoin gibi kripto yatırım şirketlerini içeren yüksek profilli destekçileri ve müşterileri cezbetti.

New York merkezli firma, Coinbase anlaşması bu hafta başlarında açıklanmadan önce 28 milyon dolarlık girişim sermayesi topladı ve 2019'un başında fonları en son topladığı zaman 72 milyon dolar değerindeydi.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ