Kripto para borsasının profesyonel yatırımcılar için ticaret platformu olan Coinbase Pro, yeni bir Android uygulaması yayınladı.

Coinbase, Profesyonel Yatırımcılar İçin Android Uygulamasını Kullanıma Sunuyor

Kripto para borsasının profesyonel yatırımcılar için ticaret platformu olan Coinbase Pro, yeni bir Android uygulaması yayınladı.

100'den fazla ülkede bulunan uygulama, kullanıcıların hareket halindeyken portföylerini ticaret ve kontrol etmesini sağlıyor. Bitcoin (BTC) dolar dahil olmak üzere 50'den fazla işlem çiftini destekliyor.

Android uygulamasının lansmanı Ekim ayında Coinbase Pro’nun iOS uygulamasını takip ediyor. Coinbase Pro ürün müdürü Linda Xie, “Sekiz haftadan fazla bir sürede, mobil platform üzerinden yüz milyonlarca ticaret hacmini gördük.”

Xie, uygulamalar aracılığıyla yapılan siparişlerin, masaüstü platformu üzerinden yürütülen ücretlerle aynı ücretleri taşıdığını belirtti.

Borsa CEO'su Brian Armstrong Coinbase platformunun “herkes” için iken, Coinbase Pro’nun “uzmanlar” için olduğunu ifade etmişti.

Armstrong ayrıca “Ürünlerimizden herhangi birinde listelenen tüm varlıklar dijital varlık çerçevemize tabidir, ancak Coinbase Pro'da listelenen bazı varlıklar, örneğin Coinbase'de listelenen varlıklardan daha yüksek oynaklık veya daha az hacim nedeniyle deneyimli yatırımcılar için daha uygun olabilir” açıklamasında bulunmuştu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ