Coinbase popler altcoinler’i listeleme kararı aldı. 15 Haziran Salı gününden başlayarak, alım satım öncesinde CHZ, KEEP ve SHIB'yi Coinbase Pro hesabınıza aktarabilirsniz.

Coinbase Shiba Inu (SHIB) Dahil 3 Altcoin’i Listeliyor

Coinbase popler altcoinler’i listeleme kararı aldı. 15 Haziran Salı gününden başlayarak, alım satım öncesinde CHZ, KEEP ve SHIB'yi Coinbase Pro hesabınıza aktarabilirsniz. CHZ, KEEP ve SHIB desteği, Singapur hariç Coinbase'in desteklediği yargı bölgelerinde genel olarak mevcut olacak. CHZ ve SHIB, New York sakinleri tarafından kullanılamayacak. Likidite koşullarının karşılanması durumunda, 17 Haziran Perşembe günü Pasifik Saati (PT) ile 9AM'da veya sonrasında alım satım başlayacak.

Coinbase  CHZ, KEEP ve SHIB'nin Coinbase Pro'ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacak. Likidite koşulları karşılanırsa, 17 Haziran Perşembe günü Pasifik Saati'ne (PT) 9:00'da veya sonrasında alım satım başlayacak.

Platformda yeterli CHZ, KEEP ve SHIB arzı sağlandığında, CHZ-USD, CHZ-EUR, CHZ-GBP, CHZ-USDT, KEEP-USD, SHIB-USD ve SHIB-USDT sipariş defterlerimizde işlem başlayacaktır.

Chiliz (CHZ): CHZ, kullanıcıların profesyonel spor takımlarına desteklerini göstermek için jeton takas etmelerini sağlayan bir platform olan Socios.com'a güç veren bir Ethereum tokeni. Taraftar Tokenları olarak adlandırılan Socios.com'daki tokenler, kullanıcıları ödüller ve promosyonlar için uygun hale getirir ve ayrıca Chiliz blok zincirinde popüler oylama yoluyla ekip kararlarını etkilemek için kullanılabilir.

Keep Network (KEEP): KEEP, genel blok zincirleri ve özel veriler arasında köprü kurmayı amaçlayan bir platform olan Keep Network'e güç veren bir Ethereum tokeni. Keep Network'ün ilk ürünlerinden biri, tBTC adı verilen 1 Bitcoin'i temsil eden bir Ethereum tokenidir. Keep Network, kullanıcıların Bitcoin yatırmalarını ve daha sonra merkezi aracılar olmadan Ethereum ekosisteminde kullanılabilecek tokenize tBTC'yi kullanmalarını sağlıyor.

Shiba Inu (SHIB): Shiba Inu (SHIB), popüler memecoin olan Dogecoin'e (DOGE) Ethereum tabanlı bir alternatif olmayı hedefleyen bir token. Kıt olacak şekilde tasarlanan Bitcoin'den farklı olarak, SHIB, bir katrilyonluk dolaşım arzıyla kasıtlı olarak bol miktarda bulunur. Shiba Inu Token ekosistemi, NFT sanat inkübatörü gibi projeleri ve Shibaswap adlı merkezi olmayan bir değişimin geliştirilmesini destekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ