Coinbase, satın alımla ilgili aylar süren spekülasyonları takiben, hevesli bir kripto prime brokerı Tagomi'yi satın aldı.

Coinbase, Tagomi

Coinbase, satın alımla ilgili aylar süren spekülasyonları takiben, hevesli bir kripto prime brokerı Tagomi'yi satın aldı.

İki kaynağa göre, Çarşamba günü açıklanan anlaşma 70 milyon ila 100 milyon dolar arasında bir değere sahip. Bu, Coinbase'in bugüne kadarki en büyük satın alımlarından birini temsil ediyor ve profesyonel ticaret hizmetlerini ve velayeti kapsayan borsa kurumsal işini doldurmaya yardımcı olacak. CoinDesk Çarşamba günü yaptığı açıklamada, devralımın bir hisse senedi anlaşması şeklinde geldiğini bildirdi.

İlk olarak Kasım ayında Coinbase ve Tagomi arasındaki görüşmeler bildirilmişti.  O zamanlar, tartışmaları bilen bir kişiye göre Tagomi, Binance dahil olmak üzere diğer borsalarla benzer konuşmalar yapıyordu.

Coinbase ve Tagomi arasındaki anlaşma yasal onay bekliyor. 2020'nin sonunda kapanması bekleniyor ve bir kez satın alındığında Tagomi, Coinbase'in satın aldığı bir düzineden fazla firmanın listesine katıldı.

2018'de başlatılan Tagomi, kripto para piyasasını hevesli bir ana broker olarak çöktü. Hisse senedi ticareti dünyasında, bu aracılar yatırımcıların pazar yerleri arasında sorunsuz bir şekilde ticaret yapmalarını sağlayan hizmetler sunmaktadır. Başlamak için, şirket kriptoda en iyi uygulamaya, piyasada mümkün olan en iyi fiyata bir ticaret yapma yeteneğine öncülük etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ