Amerikan en büyük kripto para borsası Coinbase uluslararası ödeme teklifini genişletti. Coinbase, 28 Mart'ta yaptığı bir duyuruyla gelişmeyi açıkladı.

Coinbase Uluslararası Ödeme Teklifini Genişletiyor

Amerikan en büyük kripto para borsası Coinbase uluslararası ödeme teklifini genişletti. Coinbase, 28 Mart'ta yaptığı bir duyuruyla gelişmeyi açıkladı.

Coinbase müşterileri artık Ripple (XRP) ve borsadaki ödemesiz tutarı USDCoin (USDC) kullanarak dünyanın her yerinde Coinbase hesabı olan herhangi bir kullanıcıya para aktarabilirler. Gelişimin, kullanıcıların anında para gönderip almalarını ve aynı zamanda onları yerel para birimine dönüştürmelerine olanak sağladığı bildiriliyor.

March, Coinbase'de, ana platformdaki kullanıcı hesaplarını Coinbase Cüzdan uygulamasına bağlayan bir hizmet ve borsadaki likiditeyi artırmayı, fiyat keşifini artırmayı ve garantilemeyi hedefleyen Coinbase Pro için yeni bir piyasa yapısını içeren bir çok yeni gelişme gördü.

Coinbase, geçen Ekim ayında USDC'ye destek sağlayarak platformda işlem gören ilk stabilcoin olmasını sağladı. Madeni para %100 ABD doları ile teminat altına alınmış ve geçen sonbaharda kripto ödemeleri şirketi Circle'ın ortağı olan CENTER tarafından başlatılmıştı.

Bu ayın başlarında Hindistan’ın özel bir bankası olan Federal Bankası, Ripple’in ağını sınır ötesi havale için kullanmaya başladı. Ripple ile ortaklık, bankanın havale ağına yeni teknolojiler uygulamak için daha geniş bir girişimin parçası olarak geldi. Ayrıca 28 Mart'ta Federal Bank, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Hindistan'a ödeme yapmak için iki havale platformu başlattı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ