Coinbase Wallet kullanıcıların kripto ödünç vermesine ve birden fazla DeFi platformunda kazanılan faizi izlemesine olanak tanıyor.

Coinbase Wallet Şimdi de Bu Hamlesiyle Dikkat Çekti

Coinbase Wallet kullanıcıların kripto ödünç vermesine ve birden fazla DeFi platformunda kazanılan faizi izlemesine olanak tanıyor.

Coinbase Cüzdan, kullanıcıların kripto varlıklarını ödünç vermelerini ve faiz artışını doğrudan cüzdanlarında izlemelerini sağlamak için merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarıyla entegre edilmiş durumda.

Şirketin Çarşamba açıklamasına göre, Coinbase Cüzdan kullanıcıları, cüzdanın yerleşik DApp tarayıcısı ve WalletLink özelliği aracılığıyla DeFi platformlarına milyonlarca dolar yerleştiriyor. Ancak, Coinbase kullanıcı deneyimini daha sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor. Daha önce, kullanıcılar farklı sağlayıcılar tarafından sunulan oranları kolayca karşılaştıramazdı veya bu sağlayıcılar arasındaki toplam bakiyelerini göremezdi.

Yeni özellik, cüzdan kullanıcılarının Bileşik ve dYdX gibi DeFi platformlarıyla etkileşimde bulunmaları için daha kolay bir yol sağlıyor. Kullanıcılar bir bozuk para seçebilir, akıllı bir sözleşme sağlayıcı seçebilir ve seçilen DeFi ürününe herhangi bir miktarda kripto yatırımı yapabilir. Daha sonra, cüzdandan ayrılmadan kazanılan toplam bakiye ve faizlerini görebilirler.

Duyuruya göre bu özellik bu hafta iOS kullanıcıları ve önümüzdeki haftalarda Android kullanıcıları için mevcut olacak.

Aynı zamanda Coinbase, yatırımcıları DeFi ürünlerinin hala yeni ve nispeten riskli olduğu konusunda uyardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ