Cüzdan ve DApp'in işlevselliği, çok taraflı hesaplama MPC teknolojisi tarafından yürütülür.

Coinbase, Web3 Mobil DApp, Defi Cüzdan ve Tarayıcıyı Tanıttı

Cüzdan ve DApp'in işlevselliği, çok taraflı hesaplama MPC teknolojisi tarafından yürütülür. Coinbase'e göre, insanların büyüyen Web3 endüstrisine katılabilmelerini sağlamaya çalışıyorlar.

Coinbase, sınırlı sayıda kullanıcı için Web3 uygulamasının işlevselliğini resmi olarak başlattı. Duyuruya göre, işlevsellik sıcak bir cüzdan ve tarayıcı içeriyor. Sıcak cüzdan, Metamask gibi merkezi olmayan sıcak cüzdan uygulamalarından biraz farklı çalışacaktır. Ortak velayet kurulumuna sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu durumda şirket, cüzdanın özel anahtarlarını saklayacaktır. Ayrıca, kullanıcı tarafından kişisel olarak saklanabilir.

Cüzdan ve DApp'in işlevselliği, çok taraflı hesaplama  MPC teknolojisi tarafından yürütülür. Bu, göndericilerin ve alıcıların gizliliğinin garanti edilen işlem doğruluğu ile güvence altına alınmasını sağlar.

Coinbase yazdı: Bunun nedeni, 'anahtarın' sizinle Coinbase arasında bölünmesine izin veren bu cüzdanın kurulma şeklidir. Sonuç olarak bu, cihazınıza erişiminizi kaybederseniz, dapp cüzdanınızın anahtarının hala güvende olduğu ve Coinbase'in canlı desteğimiz aracılığıyla kurtarmaya yardımcı olabileceği anlamına gelir.

Coinbase'in ürün yönetimi direktörü Rishi Dean, kullanıcıların Ethereum ağında çalışan DApp'lere erişmek için seçileceğini açıkladı.

Bugün, kullanıcıların doğrudan @coinbase uygulamasından web3'e erişmesini ve web3 ile etkileşim kurmasını önemli ölçüde kolaylaştırmaya başlıyoruz!

Q1 Raporu Coinbase'in Zorlandığını Gösteriyor

Dean'e göre, seçilen kullanıcıların NFT pazaryerlerinde ticaret yapmalarına, merkezi olmayan finansman kredisi protokollerinde faaliyetlerde bulunmalarına ve merkezi olmayan borsalarda takas yapmalarına da izin verilecek.

Bu uygulamaların nedeni, Web3 ve DApp endüstrisindeki büyümeden kaynaklanmaktadır. Ethereum blok zincirinde Kilitlenen Toplam Değerin 110 milyar dolara çıktığı bildirildi. NFT satışları da son on iki ayda 30 milyar doları aştı.

Coinbase'e göre, insanların büyüyen Web3 endüstrisine herhangi bir koşuşturma olmadan katılabilmelerini sağlamaya çalışıyorlar. Gelecekte, daha geniş bir kitleye ulaşmayı planlıyorlar.

ABD'deki yeni dapp cüzdan ve tarayıcı deneyimini önce Android'de küçük bir kullanıcı grubuna sunuyoruz ve yakında tüm kullanıcılara ve platformlara genişletmeyi planlıyoruz.

4 Mayıs'ta borsa, ilk operasyon gününde 150 işlemden 75.000 dolarlık satış hacmi kaydeden Coinbase NFT pazarını başlattı. Bu, Web3 duyurusunu ayın ikinci büyük ürünü yapıyor.

Şirket, Q1 kazanç raporuna göre mücadele ediyor. Geliri yüzde 27 azalarak 1,1 milyar dolara geriledi. Geçen yılın aynı döneminde gelir 1,6 milyar dolardı. Ayrıca geçen yıl halka açıldığından bu yana ilk net zararını kaydetti. Ek olarak, aylık kullanıcıları 2021'in 4. çeyreğinde 11.4 milyondan 9.2 milyona düştü. Statista'ya göre Coinbase'in 90 milyon kullanıcısı var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ