Küresel ve profesyonel bir kripto para birimi borsası hizmeti sağlayıcısı olan CoinEx, Bitmain'den gelen tek noktadan dijital varlık finansal hizmet platformu Matrixport ile yeni küresel stratejik ortaklığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

CoinEx, Tezgah Üstü Hizmet Sunmak için Matrixport ile Küresel Stratejik Ortaklığını Duyurdu

Küresel ve profesyonel bir kripto para birimi borsası hizmeti sağlayıcısı olan CoinEx, Bitmain'den gelen tek noktadan dijital varlık finansal hizmet platformu Matrixport ile yeni küresel stratejik ortaklığını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Bu ortaklık, CoinEx’in kullanıcılarının, oldukça büyük fiatın kriptoyla değiştirilmesi gerektiğinde Martrixport’un tezgah üstü (OTC) hizmetine erişmesine izin veriyor.

OTC hizmeti fiat ve kripto arasındaki aktarımları daha kolay hale getirdiğinden, CoinEx’in dünya çapındaki kullanıcıları bu stratejik ortaklıktan faydalanacak. Matrixport, sektörde önemli bir oyuncu olma potansiyeline sahip.

Merkezi Singapur'da bulunan Matrixport, Şubat 2019'da kuruldu ve şimdi kripto ticareti, saklama, kredi verme ve varlık yönetimi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. CoinEx, dijital varlık güvenliğini sağlamak için 2019'dan beri Cactus Custody hizmetini de kullanıyor.

Mart ayında, CoinEx ilk fiat onramp'ı platforma entegre etti ve bu işbirliği pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için ileriye doğru bir adım daha atıyor. CoinEx, ekosistemini geliştirmenin yanı sıra daha iyi bir platform oluşturmak için çalışmaya devam ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ