9'unda, kripto varlık borsası CoinFLEX'in kurucu ortakları açıklandı.

CoinFLEX, Para Çekme İşlemlerine Devam Etme Planlarını Açıkladı

9'unda, kripto varlık borsası CoinFLEX'in kurucu ortakları açıklandı. Para çekme işlemlerinin askıya alınmasının arka planını ve para çekme işlemlerine devam etmek için gelecekteki kurtarma planını açıkladı.

CoinFLEX, bir müşteriden yaklaşık 84 milyon dolarlık borcu geri almak için Hong Kong Uluslararası Finans Merkezi'nde tahkim işlemlerine başladığını söyledi. Müşteri, pozisyonunu kapattıktan ve marjı ekledikten sonra hesabındaki herhangi bir eksikliği şahsen kapatmak zorunda kaldı, ancak anlaşma yerine getirilmedi.

Başlangıçta CoinFLEX, bu müşterideki kaybın 47 milyon dolar olduğunu tahmin ediyordu. Ancak daha sonra FLEX Coin'in pozisyonunu kapatırken bir kayıp buldu ve sonunda müşterinin hesabının 84 milyon dolarlık bir nihai açık verdiğini gördü.

CoinFLEX, 84 milyon doları kurtarma ve yeni yatırımcılardan sermaye artırma planını özetliyorhttps://t.co/L4TTZGgMnm

— The Block (@TheBlock__) 9 Temmuz 2022

 CoinFLEX, “Yatırımcı kişisel olarak tam tutarı ödemekle yükümlüdür ve avukatımızın kendisine karşı kararı uygulayabileceğinden eminiz” dedi. Ancak, tahkim prosedürünün Hong Kong'da bir kararın yayınlanmasından önce yaklaşık 12 ay süreceği tahmin edilmektedir.

CoinFLEX, nihai sorun sevilmeden önce mevduat sahipleri için geçici likidite yaratmak için bir plan bulmak istediklerini açıkladı. Hesap bakiyesinin %10'unu çekmeyi mümkün kılmayı düşünüyor.

CoinFLEX ayrıca, gelecekteki bir iş planı olarak bir ortak girişim başlatmayı amaçlayan büyük bir ABD borsası olan ATS (Alternative Trading Venture) platformuyla görüşmelerde olduğunu açıkladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ