Coinify, yalnızca birkaç tıklamayla kripto satın almak ve satmak için hepsi bir arada bir ödeme ağ geçidi ve platform olma açısından pazarı köşeye sıkıştırdı.

Coinify, yalnızca birkaç tıklamayla kripto satın almak ve satmak için hepsi bir arada bir ödeme ağ geçidi ve platform olma açısından pazarı köşeye sıkıştırdı.

Tek durak noktası olarak bilinen gelişmiş bir ticaret  platformu olan PrimeXBT ile yeni bir ortaklık, Coinify'ın banka veya kredi kartı kullanırken BTC, ETH, USDT veya USDC gibi herhangi bir kripto para biriminde sıfır ücret sunduğu yeni bir promosyona yol açtı. veya basit bir banka havalesi tamamlayarak.

Özel ortaklık, tasarruf dolu promosyon ve sunulanlardan tam olarak nasıl yararlanabileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Coinify, Yeni PrimeXBT Ortaklığıyla Sıfır Ücret Sunuyor

Coinify, işletmeler için bir ödeme ağ geçidi sağlayıcısı ve çeşitli dijital para birimlerini en düşük ücretlerle güvenilir ve güvenli bir şekilde satın almak için tüketiciye yönelik bir portaldır. Peki ya hiç Coinify ücreti yok? Coinify'ın özel yeni ortağı PrimeXBT aracılığıyla kripto satın aldığınızda 8 Şubat'a kadar size sunulan tam olarak budur.

BTC, ETH, USDT ve USDC gibi kripto para birimleri satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. PrimeXBT panosunu ziyaret edin, listelenen herhangi bir kripto para cüzdanına tıklayın ve ardından “BTC Satın Al” veya diğer kripto düğmesini arayın. Düğmeye tıklamak, kripto kullanıcılarının seçtikleri kripto para birimini kolayca satın alabilecekleri ve hemen çeşitli şekillerde kullanabilecekleri bir Coinify widget'ı getirecektir.

8 Şubat 2022'de promosyon sona ermeden önce herkes ücretsiz bir hesaba kaydolarak PrimeXBT aracılığıyla satın alınan kripto paralarda sıfır Coinify ücretinden yararlanabilir.

 


Kullanıcılar Coinify'ın Yeni Ortağı PrimeXBT'yi Neden Sevecek?

Satın alınan kripto para birimleri, banka düzeyinde altyapı, iki faktörlü kimlik doğrulama, zorunlu adres beyaz listeye alma ve daha fazlasıyla korunan güvenli bir kripto para cüzdanında sunulur. Kullanıcılar, kripto varlıklarının tam velayetine sahiptir ve bunları serbestçe başka bir cüzdana taşıyabilir.

Bununla birlikte, promosyonun en iyi yanı, satın alınan tüm kripto para birimlerinin PrimeXBT'de bir marj ticaret hesabına veya çeşitli Covesting ürün ve hizmetlerinden herhangi biri için fon sağlamak için kullanılabilmesidir.

Coinify, hisse senedi endeksleri, emtialar, forex ve tabii ki kriptoda sınıfının en iyisi ticaret araçları sunan ödüllü bir marj ticaret platformu olduğu için PrimeXBT ile ortaklık kurdu. PrimeXBT ayrıca Covesting kopya alım satım modülüne, getiri hesaplarına ve tamamen yeni yarışmalar modülüne de ev sahipliği yapıyor.

Bu çeşitlilik inanılmaz bir değer sağlar. Örneğin, herhangi bir kripto varlığı, diğer üst düzey yatırımcıları takip etmek veya kendiniz olmak için bir kopya ticaret hesabına fon sağlamak için de kullanılabilir. Aynı dijital varlıklar, en yoğun piyasa koşullarında %14'e varan getiri hesapları aracılığıyla kullanıcılara değişken bir APY kazandırıyor.

PrimeXBT'nin yarışma modülü, yeni kripto varlıklarınızı riske atmadan önce, yeni gelenlerin ve hatta deneyimli yatırımcıların kendi sermayelerini riske atmadan strateji oluşturmasına, uygulamasına ve geriye dönük test yapmasına olanak tanır. Kullanıcılar, sanal fonları kullanarak rekabet edebilir ve özel ödüller kazanma şansı için becerilerini sergileyebilir.

Tüm bunların kilidini açmak, PrimeXBT aracılığıyla sıfır Coinify ücreti ile başlar. Ama beklemeyin; sıfır ücret promosyonu 8 Şubat'ta sona eriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ