Token listeleme platformu CoinList, ağın Ağustos ayında beklenen ana ağ başlatmasından sonra Filecoin (FIL) tokenlarını dağıtacak şekilde ayarlanmıştır.

CoinList Ağın Ağustos Ayında Piyasaya Sürülmesinden Sonra Filecoin Tokenlarını Dağıtacak

Token listeleme platformu CoinList, ağın Ağustos ayında beklenen ana ağ başlatmasından sonra Filecoin (FIL) tokenlarını dağıtacak şekilde ayarlanmıştır.

Cuma günü CoinList tarafından The Block ile paylaşılan bir açıklamaya göre FIL tokenleri doğrudan yatırımcıların CoinList cüzdanlarına dağıtılacak.

Filecoin projesindeki operasyon başkanı Ian Darrow, The Block'a yatırımcıların doğrudan Coinbase, Gemini veya Anchorage hesaplarına ya da bir Ledger donanım cüzdanı ile kendi gözetimini alabileceklerini söyledi.

Eşler arası merkezi olmayan bir depolama ağı olan Filecoin, Protocol Labs tarafından geliştirilmektedir. Ağ başlatıldığında, kullanıcıların açık bir pazarda kullanılmayan depolama alanı satın almalarına ve satmalarına olanak tanır.

Protocol Labs, 2017 yılında SAFT (gelecekteki jetonlar için basit anlaşma) satışı ile 205 milyon doların üzerinde para topladı. CoinList aracılığıyla gerçekleştirilen SAFT satışı, 50'den fazla ülkeden 2.100'den fazla akredite yatırımcının Filecoin'e yatırım yapmasına izin verdi.

Filecoin ağı o zamandan beri geliştirilmektedir ve başlangıçta bu yılın Mart ayında başlaması planlanmıştır. Ancak bazı gecikmeler yaşadı. Ağın şimdi Cuma günkü açıklamaya göre Ağustos ayının ortası ile sonu arasında açılması bekleniyor.

 Ana ağ lansmanından sonra CoinList, Filecoin ticaretini de desteklemeyi planlıyor. CoinList'in kurucu ortağı ve başkanı Andy Bromberg, "CoinList'in Filecoin ile uzun süredir devam eden ortaklığını sürdürüyoruz - 2017'deki token satışlarından şu anda tokenlerin birincil dağıtım kanalı olan Filecoin ticaretini destekleme niyetimizle" dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ