Kripto varlıklarının popülaritesi, birden fazla tokenin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması ve milyonlarca yeni kullanıcının artan popülaritenin ortasında kripto ekosistemine katılmasıyla bu boğa sezonunda fırladı.

Kripto varlıklarının popülaritesi, birden fazla tokenin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması ve milyonlarca yeni kullanıcının artan popülaritenin ortasında kripto ekosistemine katılmasıyla bu boğa sezonunda fırladı. Kripto ekosistemi, çeşitli kullanım durumları aracılığıyla birden fazla kazanç fırsatı sunar ve en popüler olanlardan biri Merkezi Olmayan Finans veya Defi'dir. Defi, en belirgin kullanım örneklerinden biri olarak ortaya çıktı ve piyasa değeri bir yıldan biraz fazla bir süre içinde birkaç milyardan 100 milyar doların üzerine çıktı. Coins Drivers, defi ile birlikte en iyi değişim hizmetlerini sunan bir kripto değişim platformudur. Yerel borsa tokeni $CODS'nin halka açık satışını başlatan bir Power Exchange merkezi olmayan finans platformudur.


Firmaların yüksek meblağlı kriptolara yatırım yapmaları ve kriptolardan olumlu beklentileri orta ve küçük ölçekli yatırımcıları teşvik etmede ve yatırımlarını dijital dünyada değerlendirmede büyük rol oynamıştır. Sonuç olarak, şu anda dünya çapında 70 milyondan fazla dijital cüzdan olduğu biliniyor. Bu sonuçlar, kriptoların yavaş yavaş ana akım bir yatırım şekli haline geldiğini gösteriyor.

Mevcut çözümler aynı anda yalnızca bir sorunu çözmeyi teklif ederken, Coins Driver özel blok zincirine dayalı güvenli, kullanışlı ve kullanımı kolay bir ürün oluşturuyor. Kolay kripto para ödemeleri entegrasyonunu ve hatta bir dijital tahkim sistemini içerecek. Sonunda amaç, tüm şirketleri, çalışanları ve işletme varlıklarını, işletmeyi gerçekten verimli, şeffaf ve güvenilir kılacak birleşik bir blok zinciri ekosistemine entegre etmektir. Kripto platformlarının veya borsalarının çoğu, perakende tüccarlar ve kurumsal tüccarlar için ayrı varlıklara sahiptir, ancak Coins Drivers, hem perakende hem de kurumsal müşteriler için erişilebilir hepsi bir arada platformuyla bu farklılıkları daraltıyor.

Coins Drivers, En İyi Hizmetlerle Güvenli, Kullanımı Kolay Bir Platform Sunar

Borsa tanımlı platformlar, yatırım yeteneklerinden bağımsız olarak herkesin eşit olduğu merkezi olmayan ruhu gerçekten ifade eder. Platform, işlem ücretinde minimum maliyetle en iyi güvenliği sunmayı vaat ediyor. Küresel olarak entegre bir ticaret platformu olarak Coins Drivers, spot ve vadeli işlem ticareti, tezgah üstü ticaret, tüm ağ ticareti ve merkezi olmayan ticaret gibi çeşitli işlemleri yürütmek için sistem sunar. Coins Drivers platformunun altyapısı, işlem çeşitliliğini yüksek güvenlikle destekler. Yatırımcılara yüksek hacimli işlemleri hızlı ve kesintisiz gerçekleştirme imkanı sunar.

Coins Drivers platformunun ticaret modeli, yüksek likidite sağlarken dünyadaki büyük borsaların piyasa derinliğini verimli bir şekilde eşleştirecektir. Coins Drivers, tüm ağ ticaret sistemine güvenerek Coins Drivers platformunun dünyadaki dijital varlıkların en büyük likidite sağlayıcılarından biri olacağına inanıyor.

● Spot Ticaret: Coins Drivers platformu, bir spot ticaret hizmeti sunar. Yatırımcılarına maksimum kar sağlamak için dünyanın dört bir yanından dijital varlıkları seçme konusunda hassastır.

● Future Trading: Coins Drivers platformu, sonraki aşamalarda piyasaların istikrarına göre geleceğe yönelik sözleşmeli ticaret hizmetleri sağlayacak altyapıya sahiptir.

● Tezgah Üstü Ticaret: Coins Drivers platformu, küresel işletmeler ve bireyler için B2C ve C2C ticaret modları sağlamak için halihazırda çalışıyor. 

● Tüm Ağ Ticareti: Coins Drivers platformu, küresel ticaret platformlarına aynı anda bağlanarak sınırsız işlem yapılmasını sağlayarak kullanıcıların farklı platformlardan kolayca ticaret yapmasına olanak tanır.

● Merkezi Olmayan Ticaret: Güvenlik, istikrar ve verimliliğin garanti edileceği vaadi üzerine, Coins Drivers eş zamanlı olarak merkezi olmayan bir borsanın geliştirilmesine ve inşasına başlayacak ve bu borsa gelecekte bir tarihte faaliyete geçirilecektir.

● Platform Desteği: Coins Drivers web, Android, iOS, PC, Mac OS ve H5 mobil tarayıcı aracılığıyla sorunsuz bir şekilde erişilebilir. Coins Drivers, yatırımcılarına birinci sınıf getiriler sağlamak için dünya çapında en kaliteli dijital varlıkların yanı sıra yayınlar olarak bilinen dijital varlıkları seçmek için bir araştırma ekibiyle işbirliği yapmaya kararlıdır.

Platform ayrıca, tüm büyük küresel borsaların piyasa derinliğiyle başarılı bir şekilde eşleşen, daha fazla likidite ve daha iyi bir ticaret deneyimi sağlayan, türünün tek örneği bir tam ağ işlem metodolojisi sunar. Kullanıcılar, CODS'den hiç ayrılmadan bu teknolojiyi kullanarak dünyanın dört bir yanındaki önemli platformlarda akranlarıyla ticaret yapabilir.

Tokenomik ve Kamu Satışı

Binance'in BEP-20 standardını temel alan yerel $CODS tokeninin halka satışı 22 Haziran'da başladı ve arzın ilk aşaması 31 Haziran'a kadar devam edecek. Almak için toplam 200.000.000 token olacak. Kullanıcılar, yani ilk üç kripto para biriminde ödeme yapabilirler. Kullanıcılar, $CODS tokenini satın almak için ETH, USDT ve BNB olmak üzere ilk üç kripto para biriminde ödeme yapabilir.

Toplam arz farklı amaçlar için dağıtılmıştır; 200.000.000'in %5'i özel satışlara, %11'i ekiplere ve danışmanlara, %13'ü stratejik ortaklıklar kurmaya, %13'ü ekosistem hibelerine ve kalan %50'si halka arzlar ve ICO'lar aracılığıyla kazanmaya hazır olun. Satılmayan tokenler, sonunda dolaşımdaki arza daha fazla değer verecek olan tokenomiklerde bir denge sağlamak için yakılacaktır.

Coins Drivers hakkında daha fazla bilgi edinmek için Coinsdrivers.com'u ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/CoinsDrivers

Telagram : https://t.me/coindrivers

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCcWVj5QHb5P3wfrEk-QqB2g

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ