CoinsPaid hem e-Ticaret hem de B2C topluluğu için ideal bir finansal sistem oluşturmak üzere bir IDO başlatarak 1,8 Milyar EURO'luk (Ocak-Haziran 2021) hacmiyle karlı bir işletme haline gelmiş durumda.

Coinspaid Gelecek Vaat Eden Bir IDO Kuruyor – Hemen Katılın

Online işletme ve DEFI arasında köprü oluşturma hedefiyle yolan çıkan CoinsPaid hem e-Ticaret hem de B2C topluluğu için ideal bir finansal sistem oluşturmak üzere bir IDO başlatarak 1,8 Milyar EURO'luk (Ocak-Haziran 2021) hacmiyle karlı bir işletme haline gelmiş durumda.

Şimdi CoinsPaid gelecek vaat eden bir IDO kuruyor. Bunun için CoinsPaid bir wiating listesi hazırladı. Katılmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

CoinsPaid Nedir?

CoinsPaid, 700'den fazla satıcıyla lider bir finansal ekosistemdir. Şirket şimdiye kadar 2020'de 1,25 milyar Euro ve 2021'de 1,8 milyar Euro değerinde kripto para işledi. CoinsPaid ekosistemi, bir ayda 700.000 BTC'den fazla işlemle tüm zincir üstü BTC işlemlerinin %5'ini işleyen bir ödeme ağ geçidi, yerleşik kripto borsası, bir OTC masası ve bir OTC masasına sahip kurumsal ve kişisel cüzdanlar gibi finansal kripto ürünlerini içerir. SaaS kripto ağ geçidi. Yakında bir CPD tokeni, bir dizi DeFi aracı ve pazarlama hizmetleri eklenecektir. CoinsPaid IDO IDO'nun amacı, işletmeleri merkezi olmayan finansal çözümlerle birleştirmektir. Şirketin misyonunu gerçekleştirmenin bir sonraki adımı olarak: dünyaya kripto para birimi ödemelerinin neşesini ve basitliğini getirmek. 3. Çeyrekte CoinsPaid, halihazırda başlatılmış olan İlk Dex Teklifi aracılığıyla kullanılabilecek bir CPD tokeni yayınlamayı planlıyor.

CPD tokeni nedir?

CoinsPaid Token (CPD), CoinsPaid ekosisteminin yardımcı programı tokenidir. CPD tokeni, zincir içi ve zincir dışı ürünleri birbirine bağlayarak ekosistem genelinde sorunsuz bir değer aktarımı sağlar. Token sahipleri, yalnızca CPD tokenini kullanarak hizmet ücretlerinde, stake ödüllerinde ve daha fazlasında %50'ye varan indirim alacak.

CPD, ödeme, ödüllendirme veya indirim aracı olarak CoinsPaid ekosisteminin her hizmetine ve ürününe entegre edilecektir.

Gelecek planları ve ürünler

Yıl sonuna kadar, CoinsPaid ek işlevler geliştirecek ve Stake tokenine, bağlı kuruluşlar için sadakat ödülleri ve takaslar için köprü protokolü ve çoklu zincirler aracılığıyla varlık kontrolü dahil olmak üzere daha fazla kullanım durumu ekleyecektir.

2021'in 3. ve 4. çeyreğinde CoinsPaid, abonelik faturalandırması, bağlı kuruluş sistemi ve beyaz etiketli kişisel cüzdan ekleyerek mevcut cüzdanın işlevselliğini geniş çapta genişletmeyi planlıyor. Cüzdana yapılacak en önemli yenilik ise banka kartı desteği olacak. CoinsPaid'in cüzdanlarını Enterprise yapmasına ve fiat ile çalışan ekosistemlere ve ürünlere bağlamasına izin verecek.

Kurumsal kripto cüzdanına ek olarak, CoinsPaid – Crypto Payment Gateway tarafından geliştirilmekte olan bir başka önemli ürün daha sunuyor. 2021'in 3. ve 4. çeyreğinde, e-Ticaret için ek eklentiler, PoS için widget'lar alacak ve kişisel cüzdan kullanıcıları için 0 madencilik ücreti ile zincir dışı işlemler ekleyecek.

Kullanıcılara yeni hizmetler ve DeFi çözümleri konusunda rehberlik etmek için CoinsPaid Academy başlatılacak. Kitlelerde kriptonun benimsenmesini sağlamayı ve kullanıcıları DeFi tarafından yönlendirilen hizmetleri bozma konusunda eğitmeyi amaçlıyor. Ayrıca, traderlara kripto hizmetlerini kusursuz bir şekilde entegre etmek ve geliri artırmak için tam döngü pazarlaması sunulacak.

Ayrıca CoinsPaid, 2022'nin ilk çeyreğinde kendi DeFi panosunu yayınlayacak. Pano, popüler merkezi olmayan çözümleri ve araçları entegre edecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ