Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, CoinX'i (CNX) 17 Ocak 2023'te listeledi.

CoinX (CNX) Artık LBank Borsasında Alım Satım İçin Kullanılabilir

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, CoinX'i (CNX) 17 Ocak 2023'te listeledi. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, CNX/USDT ticaret çifti artık resmi olarak ticarete açık.

Blockchain teknolojisinin geleceğini inşa eden CNX Network, insanlara yardım etmek için günlük hayatta kullanılan şifreli, birbirine bağlı ve tekdüze arayüzlü uygulamalar sunar. Yerel tokeni CoinX (CNX), küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 17 Ocak 2023 11:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenmiştir.

CNX Ağı Tanıtımı

CNX Ağı, kendi blok zinciri ve para birimi üzerinde çalışan, günlük hayatta kullanılan şifreli, birbirine bağlı ve aynı arayüz uygulamalarını sunan, dünya çapındaki ilk sürdürülebilir blok zincir teknolojisi ağıdır. Kullanıcı dostu uygulamalar ve küresel bir ticaret topluluğu sağlayarak, en yaygın kullanılan merkezi olmayan ödeme sistemlerinden biri olmayı taahhüt eder.

CNX Network, vizyonunu gerçekleştirmek için 3 ana sütunu tanıttı: CNX Ağ Uygulamaları, CoinX ve CNX Topluluğu. Ağa bağlı platformlar oluşturur, 7 mükemmel uygulama yelpazesi ve ağın 100 uygulamanın ötesine geçme olasılığı sunar.

CNX Network'te 500.000'den fazla kullanıcıyla herkes madenciliğe hazır. CoinX Miner Uygulaması, yalnızca sınırlı bir süre ve sınırlı sayıda insan için CNX dijital paralarını ücretsiz olarak çıkarma fırsatı sunar. CNX Connect, CNX Network tarafından üretilen ve geliştirilen başka bir uygulamadır. Bir kimlik doğrulama uygulaması olarak, kullanıcıların yalnızca bir kerelik oturum açmayı gerektiren kolaylıkla ve tam güvenlikle ağ uygulamaları içinde gezinmesine olanak tanır. Düşük işlem ve ağ ücretleri ile kripto para alım satımı sağlayan güvenli bir ticaret platformu olan WalletX de var. Bu, kullanıcıların kendi özel anahtarlarının tam sahipliğini elde etmelerini sağlayan nihai saklama dışı cüzdan uygulamasıdır.

CNX Network, yukarıdaki uygulamalara ek olarak, kullanıcının bilgisayarını CNX Network'e bağlayacak ve doğrulama ve güvenilir işlemler yoluyla destekleyecek NodeX dahil olmak üzere başka yardımcı programlar da sağlar; OpenVPN, IPSec ve IKEv2'yi desteklerken kullanıcının ağ üzerinden güvenli ve hızlı oturum açmasına izin veren VPN; Kullanıcıların kolayca reklam yayınlamasını ve kendi site ve/veya uygulamalarında yayınlamasını sağlayacak AdManager; ve kullanıcıların dünya çapında gruplar ve sohbetler oluşturmasına, ücretsiz kanallara katılmasına ve ücretli kanalların aboneliğini ihtiyaçlarına göre uyarlamasına olanak tanıyan MetaMessenger. Tüm veriler ağ içinde tamamen şifrelenmiş ve güvenlidir.

CNX Network, ödeme sistemini daha hızlı, daha iyi ve daha güvenilir bir sisteme kaydırma potansiyeline sahiptir. CNX Network'ün gerçek potansiyeli eninde sonunda kullanıcıları tarafından gerçekleştirilecek, CNX Network'ün diğer tüm kripto öncüllerini geride bırakmasını sağlayacak ve bu da onu en popüler ve yaygın olarak kullanılan ödeme sistemlerinden biri haline getirecek. Blockchain teknolojisinin geleceğini inşa eden CNX Network, CNX Utility Network'ün genişletilmesine yardımcı olmakla ilgilenen kişi ve şirketleri aramaya devam ediyor.

CNX Tokeni Hakkında

CoinX (CNX), CNX Network'ün yerel simgesidir. BEP-20'ye göre, CNX'in başlangıçta toplam 12,1 milyar token arzı vardı ve bu, token için daha fazla değer yaratmak için büyük bir yakma yoluyla 1,21 milyar (yani 1,210,000,000) tokene düşürüldü. Tokenler aylar/yıllar boyunca kademeli olarak yakılacaktır.

Token tahsisinde ise toplam arzın %7,7'si ön satış, %7,4'ü airdrop etkinlikleri, %8,3'ü CEX listeleri, %10,3'ü CNX-Miner topluluğu, %28,2'si %16,9'u staking ödülleri için, %10'u geliştirme için kullanılacak ve kalan %11,2'si çekirdek ekibe tahsis edilecektir.

CNX tokeni 17 Ocak 2023 saat 11:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenmiştir, CNX Network yatırımı ile ilgilenen yatırımcılar artık LBank Exchange'de CNX token alıp satabilirler. CNX tokeninin LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.


LBank Hakkında
LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ