MIATA NFT pazarının, dijital koleksiyon alanında hakimiyet için zorlu rekabete katkıda bulunması bekleniyor.

Çokgen Rakibi: Terra Classic

MIATA NFT pazarının, dijital koleksiyon alanında hakimiyet için zorlu rekabete katkıda bulunması bekleniyor.
Çokgen için rekabet hoş karşılansa da, Terra ağının istikrarsız doğası arzulanan çok şey bırakıyor.
NFT pazarı, en üst sıralarda yer almak için yarışan birkaç platformla kripto varlık sektörünün başarısının büyük bir parçası olmaya devam etti. Bununla birlikte, NFT alanı yakında Polygon için zorlu bir meydan okuma sunacak olan Terra Classic ağında yeni bir pazar yerini alacak.

MIATA Lansman İçin Hazırlanıyor

13 Kasım'daki yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, ünlü Terra Classic topluluk doğrulayıcısı LUNC DAO, yeni NFT pazarı MIATA'nın 14 Kasım'da Terra Classic platformunda başlatılacağını açıkladı. Buna göre topluluk bir soru düzenledi .

Buna ek olarak, LUNC DAO, Twitter takma adı @Classy ile önde gelen bir topluluk etkileyicisiyle birlikte tartışmayı yönetecek. Ayrıca, MIATA'nın lansmanını, kullanıcıların platformda satın alıp satabilecekleri 2.000 MetaGloria dijital koleksiyonunun basımı izleyecek.

MetaGloria, gelecek yılın başlarında Terra Classic Network'te piyasaya sürülmesi planlanan bir oyna-kazan oyunudur. Ukraynalı geliştiricilerden oluşan bir ekip, bazı kripto oyun meraklılarıyla birlikte projeye başkanlık ediyor. Web sitesine göre proje, kripto endüstrisine mümkün olduğunca çok oyuncu katmayı ve Terra Luna Classic tokenlerinin arzını azaltmayı hedefliyor.

Ayrıca, MetaGloria girişimi, yaklaşık 3000 NFT'lik iki koleksiyon basacak. Koleksiyonlar, dijital sanatın farklı kullanıcılarını eşleştirmek için 100'den fazla benzersiz özellik ile gelecek. Proje tasarımına göre, kullanıcılar proje yayınlanır yayınlanmaz LUNC tokenini oyun içi bir varlık olan GLS tokeni ile değiştirerek yakabilirler.

Terra Classic Ağını Genişletme

MetaGloria koleksiyonu, Terra Classic platformunda ve MIATA pazarında piyasaya sürülecek birçok NFT projesinden biridir. Birkaç benzer girişim başlatılmak üzere veya zaten bir tanıtım için planlanmış durumda. Başka bir LUNC doğrulayıcısı, başka bir projenin, LUNCPenguins NFT koleksiyonlarının yakında MIATA'da piyasaya sürülmek üzere hazırlandığını açıkladı.

@HappyCattyCrypto Twitter hesabını kullanan doğrulayıcıya göre, 1.000 benzersiz LUNCPenguin'in basım fiyatı 200.000 LUNC'dir ve şu anki değeri yaklaşık olarak 34$'dır. Beklendiği gibi, LUNC topluluğu en son NFT projesi için heyecanlı çünkü bu, LUNC'yi yakmak için alternatif yollar yaratarak fayda sağlamak için ağın bir başka önemli kilometre taşını temsil ediyor.

Bu arada, MIATA NFT pazarının Terra Classic ekosistemindeki en son lansmanı, LUNC'nin fiyat hareketi üzerinde henüz herhangi bir olumlu etki yaratmadı. Coinmarketcap verilerine göre, LUNC son 24 saatte yüzde 2,58 düştü ve 0,001742 dolardan işlem görüyor. Ancak, fiyatın yükselmesi için çok erken olabilir. Bu haberin LUNC için fiyat artışına neden olup olmayacağını zaman gösterecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ