Özellikle doğru bilgi, beceri ve deneyime sahip değilseniz, NFT pazarına yatırım yapmak riskli olabilir.

Collateral Network (COLT) Kar Sağlamaya Devam Ederken CrypToadz (TOADZ) ve Cool Cats (COOL) Parıldamakta Başarısız

Özellikle doğru bilgi, beceri ve deneyime sahip değilseniz, NFT pazarına yatırım yapmak riskli olabilir. Zor kazandığınız parayı kaybetme korkusu beslemeden yatırım yapabileceğiniz üç proje, token fiyatı 0,01$ olan CrypToadz (TOADZ), Cool Cats (COOL) ve Collateral Network'tür (COLT). Burada, ilgili takımların ayı piyasasını yenmek ve oyunlarının zirvesinde kalmak için neler yaptığını öğreneceksiniz.

CrypToadz (TOADZ) Buhar Kazanmak İçin Mücadele Ediyor

Küresel ayı piyasası, GameFi alanındaki Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) gibi büyük projeleri ve diğer küçük projeleri tüm zamanların en düşük seviyelerine itti. CrypToadz (TOADZ) da kripto dalgalarından korunmuyor.

CrypToadz (TOADZ), son 48 saatlik işlemde değerinin yaklaşık %0,5'ini kaybetti. CrypToadz (TOADZ) ekosistemindeki yatırımcılar, CrypToadz (TOADZ) projesinin ne zaman toparlanacağını merak etmeye başlıyor. Uzmanlara göre CrypToadz (TOADZ), ekibin iş modelini yeniden konumlandırması koşuluyla mevcut düşüş notundan kurtulabilir.

Gremplin tarafından yaratılan CrypToadz (TOADZ), Kötü Kral Gremplin'in zalim yönetiminden kaçmaya çalışan 6969 küçük amfibi yaratıktan oluşan bir koleksiyondur. Basın zamanında, CrypToadz (TOADZ) projesi 24 saatlik 23,17 ETH satış hacmiyle 1.913,53 dolardan işlem görüyor. 6969 NFT'ler 4078 benzersiz sahip tarafından tutulur ve toplam piyasa değeri 13.419.575,09 $'dır.

Yatırımcılar Cool Cats'ten (COOL) Umutlarını Kaybetmeye Başladı

Cool Cats (COOL) yatırımcıları için bunlar pek de iyi zamanlar değil çünkü çoğu şimdiden Collateral Network (COLT) gibi geçerli bir alternatife katılmak için gemiden atlıyor. Uzayan ayı piyasası gerçekten de Cool Cats'i (COOL) tüm zamanların en düşük seviyesine indirdi.

Farkında olmayanlar için Cool Cats (COOL), Ethereum (ETH) blok zincirinde bulunan, rastgele oluşturulmuş ve stilistik olarak küratörlüğünü yapılan 9.999 NFT'den oluşan bir koleksiyondur. Cool Cats (COOL) sahipleri, çekilişler, iddialar, topluluk eşantiyonları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi özel etkinliğe katılmak için tam tersine sahiptir.

Basın zamanında Cool Cats (COOL), 24 saatlik 32,1 ETH satış hacmiyle 3.381,68 $ taban fiyattan işlem görüyor. 9960 NFT'ler, 5559 benzersiz Cool Cats (COOL) sahibi tarafından tutulur ve Cool Cats'in (COOL) toplam piyasa değeri 33.681.491,48$'dır.


Teminat Ağı (COLT), Yatırımcıların Kalbini Diğer Projelere Göre Kazandı

Collateral Network (COLT) ekibi, ilk 10'daki diğer tokenler ligine katılmak için mevcut tempoyu korumak ve projenin performansını iyileştirmek için gece gündüz ciddi bir şekilde çalışıyor.

Yüksek düzeyde şeffaflığı, esnekliği ve benzersiz satış teklifi sayesinde, yatırımcılar artık Collateral Network (COLT) ekosistemine katılmak için gemiye atlıyorlar. Collateral Network (COLT), borçlulara rekabetçi bir faiz oranı ve esnek geri ödeme yöntemiyle kredi veren dünyanın ilk merkezi olmayan kitlesel kredilendirme platformudur. Tamamen satmak yerine fiziksel varlığınızı kullanarak hayallerinizin peşinden gitmek için nakit paranın kilidini açabilirsiniz.

Yerli token $COLT olan Collateral Network (COLT), yatırımcılara 6 ay içinde tahmin edilen %3500'lük bir kazançla paralarının karşılığını veriyor. Dolaşımda yalnızca 1.400.000.000 Teminat Ağı (COLT) belirteci var ve bunların yalnızca %50'si yaklaşan ICO sırasında 0,01 ABD doları başlangıç fiyatından satılacak. Collateral Network (COLT) ekibi ICO'yu tamamlar tamamlamaz $COLT'un büyük merkezi olmayan borsalarda listeleneceğine inanılıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ