Collateral Network (COLT), Polkadot (DOT) ve Tron (TRX) gibi diğer blockchain projeleri piyasada mücadele ederken bile ön satış aşamasına girerken önemli bir ivme kazanıyor

Collateral Network (COLT) Ön Satışı Polkadot (DOT) ve Tron (TRX) Piyasa Mücadelelerinin Ortasında Yükseliyor

Collateral Network (COLT), Polkadot (DOT) ve Tron (TRX) gibi diğer blockchain projeleri piyasada mücadele ederken bile ön satış aşamasına girerken önemli bir ivme kazanıyor. Ancak bu projenin başarısını sağlayan nedir? Collateral Network'ün (COLT) benzersiz özelliklerine ve avantajlarına daha yakından bakalım.

Collateral Network (COLT)

Geleneksel kredi alma süreci zaman alıcı olabilir ve çoğu zaman zarar verici kredi kontrolleri ve araya giren sorgulama süreçleriyle birlikte gelir. Neyse ki, Collateral Network (COLT), karmaşık kredi süreçlerini kolaylaştıran ve ortadan kaldıran devrim niteliğinde bir eşler arası kitleselleştirme platformuyla imdadınıza yetişti.

Borçluların ihtiyaç duyduğu tek şey, Collateral Network'te (COLT) kredi almak için teminat olarak kullanabilecekleri değerli bir fiziksel varlıktır. Bu, platformun, güçlü bir kredi geçmişi veya geleneksel finansman biçimlerine erişimi olmayan daha geniş bir insan kitlesi tarafından erişilebilir olduğu anlamına gelir.

Teminat Ağı (COLT), bir borçlunun teminatlandırılmış fiziksel varlığını temsil eden NFT'leri basarak çalışır. Bu NFT'ler bölümlere ayrılmıştır, yani daha küçük parçalara ayrılabilecekleri anlamına gelir ve herkesin daha önce ulaşamadığı kredilere yatırım yapmasına olanak tanır.

Collateral Network'ün (COLT) akıllı sözleşmeleri, borçlular ve yatırımcılar arasında varlıkların güvenli transferini kolaylaştırarak, üçüncü taraf aracılara ihtiyaç duymadan hızlı ve sorunsuz işlemlere olanak tanır.

Polkadot (DOT) ve Tron (TRX) piyasalarındaki son mücadelelere rağmen, yatırımcılar hala Collateral Network'ün (COLT) ön satış aşamasıyla ilgileniyor. Bu, Collateral Network'ün (COLT) güvenli, düşük maliyetli borç verme için başvurulacak çözüm olacağına dair güçlü bir güvenin göstergesidir.

Polkadot (DOT)

Polkadot (DOT) özünde heterojen bir çok zincirli ağdır; bu, Polkadot'un (DOT) genel, özel ve konsorsiyum zincirleri dahil olmak üzere çeşitli blok zinciri teknolojilerini destekleyebileceği anlamına gelir.

Polkadot (DOT), bağımsız zincirlerin birbirleriyle iletişim kurmasını ve birbirlerinin varlıklarını güvenilir bir şekilde kullanmasını sağlayan paylaşılan bir güvenlik modeli sağlar. Polkadot'un (DOT) bu birlikte çalışabilirliği, daha önce tek bir blok zinciri üzerinde inşa edilmesi imkansız olan yeni uygulamaların ve hizmetlerin oluşturulmasına izin verir.

Ancak tüm bunlar kulağa etkileyici gelse de Polkadot (DOT) pazarda ihtiyaç duyduğu ilgiyi yakalayamadı. Polkadot (DOT), 7 günlük %9 kayıpla 2021'deki en yüksek seviyesi olan 55$'dan %90'dan fazla düştü.

Kripto ayı piyasası, Polkadot'un (DOT) mevcut mücadelelerinden kısmen sorumlu tutulabilir. Bununla birlikte, Polkadot (DOT) ekibinin, Ethereum (ETH) gibileriyle rekabet etmek istiyorsa, platformunun faydasını ve kullanım durumlarını artırmaya da odaklanması gerekiyor.

Tron (TRX)

Tron'un (TRX) amacı, merkezi olmayan bir dijital içerik eğlence ekosistemi oluşturmaktır. Tron (TRX), geliştiricilerin ve girişimcilerin merkezi olmayan uygulamalar (dApp'ler) oluşturmasını, geliştirmesini ve büyütmesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Tron (TRX), Tron'un (TRX) kurucusu Justin Sun'ın sık sık ilgi odağı olmasıyla manşetlere çıkmaya yabancı değil.

Ancak bu, Tron'un (TRX) mevcut çöküşünden çıkmasına yardımcı olmak için yeterli olmadı. Tron (TRX) şu anda 0,066 $'dan işlem görüyor ve bu, 2018'in zirvesi olan 0,30 $'dan %80'den fazla düştü. Tron (TRX) beş yılı aşkın bir süredir yeni bir zirve yapamıyorsa, bu projenin blockchain alanında önemli bir oyuncu olmasını gerçekten bekleyebilir miyiz?

2022'nin en düşük seviyesi olan 0,045 $, Tron (TRX) için uzun vadeli destek görevi görüyor ve piyasa yükselişe geçerse, yukarı yönlü bir ralli görebiliriz. Ancak, bu projenin pazarda başarılı olması için Justin Sun'ın abartmasından daha fazlası gerekecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ