Bir Coinbase Pro listesinin Compound tokenıfiyatları % 100'den fazla arttıktan sonra, piyasa şimdi Dünya'ya geri dönüyor.

Compound Yükselişten Sonra Sert Düştü

Bir Coinbase Pro listesinin Compound tokenıfiyatları % 100'den fazla arttıktan sonra, piyasa şimdi Dünya'ya geri dönüyor.

Popüler merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Compound için yerel token olan Compound Yönetişim tokenı (COMP), Coinbase'de ilk işlem gününden sonra ağır kayıplar verdi.

Salı günü Coinbase Pro'da 427 $ 'a kadar yükselen COMP, yerel yüksek seviyeden sonraki 8 saat içinde 250 $' ın altına düştü. COMP’un arzının dörtte birinden azı şu anda dolaşımda olan agresif fiyat dalgalanmaları, son 24 saat içinde 24,5 milyon dolar ticaret yaparak nispeten ince bir hacimden kaynaklandı.

DeFiMarketCap'e göre fiyattaki keskin düşüşe rağmen, COMP hala 2,3 milyar doların üzerinde toplam DeFi piyasa değerinin% 36,5'ini temsil ediyor.

DeFi 'verim çiftçiliği'ni çevreleyen alçakgönüllülük, dikkatleri COMP'a odaklamıştır. Birçok verim çiftçisi, diğer kripto varlıklarını ödünç vererek COMP tokenları kazanmaya çalışıyor.

COMP, 18 Haziran'da Poloniex ticaretinin ilk gününde 140 ila 180 dolar arasında dalgalanırken, önümüzdeki Coinbase Pro listesinin haberleri birkaç gün içinde iki kattan fazla arttı - 21 Haziran'da COMP ticareti 380 dolardı.

Fiyatlar, 23 Haziran'da Coinbase Pro listesinin yanı sıra Poloniex'te 350 doların üzerindeki direnci test etmek için ertesi gün 220 dolardan destek atladı.

Compound, yerel ERC-20'sini hem borçlulara hem de borç vericilere ödeyen merkezi olmayan bir borç verme protokolü içerir.

COMP, protokol yoluyla ödenen vadeli işlem faiz taleplerini temsil ederken, token talebi Compound’un yönetim altındaki varlıklar (AUM) tarafından en üst düzey DeFi projesi olarak ortaya çıktığını gördü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ