Fireblocks'ın Compound ile çok taraflı hesaplamasının (MPC) kurumsal uygulaması, DeFi protokolüne güvenli ve anında erişim sağlayacaktır ...

Compund Blockchain Platformu Fireblocks İle Ortaklığa Gidiyor

Fireblocks'ın Compound ile çok taraflı hesaplamasının (MPC) kurumsal uygulaması, DeFi protokolüne güvenli ve anında erişim sağlayacaktır ...

Dijital varlık güvenlik platformu olan Fireblocks, bugün, 8 pazarda 163 milyon dolarlık faiz getiren varlıklarla merkezi olmayan bir finans (DeFi) kredi platformu olan Compound'u entegre ettiğini açıkladı.

Bugünden başlayarak, OTC'ler, piyasa yapıcılar, fonlar ve borsalar, bir düğmeye tıklayarak varlıkları % 3-7 faiz sunan algoritmik, özerk bir faiz oranı protokolü olan Compound’a güvenle dağıtabilir.

Compound ile entegrasyon Fireblocks'un müşterilerine bir dizi farklı kullanım örneği sunuyor.

AmberAI gibi müşteriler, kısa aralıklarla bile Fireblocks Hot Vault'larında depolanan kripto varlıklara pasif olarak ilgi duymak istiyorlar. Ayrıca, DeFi konusunda uzmanlaşmış alternatif bir yatırım şirketi olan Parafi; varlıklarını artan sayıda kripto siber saldırısından korumak için Fireblocks kullanıyor.

Fireblocks'tan önce, Compound hizmetlerine erişmenin birincil yöntemi MetaMask'tır; Chrome web uzantısı tabanlı token cüzdanı ve anahtar kasasıdır. Bu, bazı perakende müşteriler için yeterli olsa da, kurumlar büyük ölçüde akıllı sözleşme tabanlı platformlarla etkileşime giremedi ve bu da onları 4.7 milyar dolarlık dijital varlık kredisi endüstrisinin kenarlarında bıraktı.

 Fireblocks, kurumların DeFi ekonomisine katılabilmeleri için güvenli bir yol sağlamak üzere Compound ve diğer akıllı sözleşme tabanlı platformlarla entegrasyonu üzerine genişlemeye devam etmeyi planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ