Conflux Network'ün kurucu ortağı Dr. Ming Wu, çeşitli hükümet ve özel kuruluşlarla dijital ekonomi, yenilik ve teknoloji hakkında konuşmak üzere Hong Kong'a davet edildi ve ilk stratejik işbirliği niyetine ulaştı.

Conflux Network Hong Kong

Conflux Network'ün kurucu ortağı Dr. Ming Wu, çeşitli hükümet ve özel kuruluşlarla dijital ekonomi, yenilik ve teknoloji hakkında konuşmak üzere Hong Kong'a davet edildi ve ilk stratejik işbirliği niyetine ulaştı.
Conflux, Hong Kong'a giriş için ilgili varlıkları kaydetme sürecindedir ve Web3 için temel altyapı rolünü sağlamlaştırmaktadır.
Bu, Ekim ayında Hong Kong'da daha misafirperver bir blockchain ortamının yolunu açan "Hong Kong Sanal Varlıklarının Geliştirilmesine İlişkin Politika Deklarasyonu" duyurusunu takip ediyor.
Conflux Network'ün Kurucu Ortağı Dr. Ming Wu, Hong Kong Hükümeti tarafından Web3 aracılığıyla teknolojik inovasyonun yükselişini ve Conflux Network'ün bu gelişmelerde nasıl temel bir rol oynayabileceğini tartışmak üzere davet edildi. Ziyaret sırasında Dr. Ming Wu, Ekim ayında resmi olarak yayınlanan yeni "Hong Kong Sanal Varlıklarının Geliştirilmesine İlişkin Politika Deklarasyonu" kapsamında çeşitli kurumların başkanları ve resepsiyon personeli ile derinlemesine bir görüşme yaptı.

Geçtiğimiz birkaç yılda, sıkı COVID-19 seyahat kontrol önlemleri ve düzenleyici belirsizlik, birçok Hong Kong blockchain ve kripto şirketinin işlerini daha misafirperver alanlara kaydırdığını gördü. Bu politika, dijital varlıklara önemli ölçüde yeniden odaklanıldığını gösteriyor ve Hong Kong'da kripto para birimi için ilk iki borsa yatırım fonunun piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geliyor.

Dr. Ming Wu, Çin'deki tek uyumlu, genel ve izinsiz zincir olduğunu ve 3000'den fazla TPS, 5000'den fazla düğüm ve 0,5 sn'lik blok üretimi elde ettiğini açıklayarak Conflux Tree-Graph halka açık zincirini tanıttı. Verim, onay süresi ve kullanım maliyeti açısından, uluslararası birinci nesil halka açık zincir "Bitcoin" ve ikinci nesil halka açık zincir "Ethereum"a göre 2-3 kat avantaja sahiptir. Sistem performansı dünyada birinci sıradadır.

Mig Wu, "Hong Kong'un kripto için açık ortamı, Web3 ve Metaverse'teki uygulayıcılar için, özellikle Çin'den olanlar için daha fazla fırsat sunuyor" dedi. Buradaki insanlar, teknik ve iş yeniliklerini uyumlu bir şekilde yapmak için daha fazla özgürlüğe sahiptir. Bu aynı zamanda, Web3'ün değerini en üst düzeye çıkarmak için geleneksel internet işine ve ekonomilere entegrasyonunu hızlandıracaktır. Conflux, Hong Kong'a genişleyerek tamamen farklı bir strateji izleyebilecek ve Hong Kong'un Web3 vizyonunu gerçekleştirmek için temel olma potansiyeline sahip olacak.

Genişleme, Conflux Network'ün HSBC ve KPMG'nin Asya Pasifik'teki Yükselen Devler ortak raporunda değeri 1 milyar doları aşan özel bir başlangıç şirketi olan potansiyel bir tek boynuzlu at olarak adlandırılmasının ardından geldi. Prestijli listeyi yapmak için sadece beş blockchain ile ilgili şirketten biri.

Conflux Hakkında

Conflux, merkezi olmayan ekonomileri sınırlar ve protokoller arasında birbirine bağlayan izinsiz bir Katman 1 blok zinciridir. Son zamanlarda hibrit PoW/PoS konsensüsüne geçiş yapan Conflux, sıfır tıkanıklık, düşük ücretler ve gelişmiş ağ güvenliği ile hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blockchain ortamı sağlar.

Çin'deki mevzuatla uyumlu tek halka açık blok zinciri olan Conflux, Asya'da inşa edilen ve genişleyen projeler için benzersiz bir avantaj sağlar. Bölgede Conflux, Şanghay şehri, McDonald's China ve Oreo dahil olmak üzere küresel markalar ve devlet kurumlarıyla blockchain ve metaverse girişimleri konusunda işbirliği yaptı.

Conflux hakkında daha fazla bilgi edinmek için confluxnetwork.org adresini ziyaret edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ