ConsenSys Capital'in kurucu ortağı ve Digital Asset Risk Management Advisors'ın yönetici ortağı Andrew Keys, 2016'dan beri blockchain ilerlemesinin ana akım eğilimleri hakkında ayrıntılı tahminlerde bulundu.

ConsenSys Yöneticisi: Ethereum (ETH) 2.0, 2020

2020 raporunda Ethereum fırsatlarını vurguladı.

Ethereum'da (ETH) 2020 Yılı: Sharding ve CME Vadeli İşlemleri

Keys, Ethereum (ETH) ağının bir Proof of Stake consensus modeline doğru ilerlemesi konusunda son derece iyimser. Ethereum (ETH) geliştiricilerinin yalnızca Faz 0'ı değil, son sharding tasarımıyla Faz 1'i de sunacağından emin.

Dahası, Vitalik Buterin tarafından ilk Beacon Zinciri kaşifinin piyasaya sürülmesinin yeni Ethereum'un (ETH) ilk aşaması olarak kabul edilmesi gerektiğini iddia ediyor:

Keys, CME Ethereum Futures'ın 2020'de ilan edileceğini ve 2020'de hayata geçirileceğini öngörüyor. Ona göre, kripto varlıklarının tam teşekküllü bir yatırım aracı sınıfına dönüşmesine izin verecek olan Chicago Ticaret Borsası olacak.

Katman 2

Keys, Ethereum (ETH) ağı için Katman 2 çözümlerinin büyük bir savunucusu gibi görünüyor. Bazı verileri zincir dışı işleyerek ana zinciri boşaltan bir teknoloji sınıfı bu. Ethereum (ETH) işlemlerinin ölçeklenebilirliğini ve hızını önemli ölçüde getiriyor.

En iyi üç Katman 2 çözümü ise: Raiden'in plazma, yan zincirleri ve ödeme kanalları şeklinde. Bu çözümlerin ilerlemesi ticari ve teknolojik bir talep ile katalize edilecek.

Keys’e göre, Blockchain ölçeklendirmesinin teori ve umut tarafından yönlendirildiği bir zaman var. Katman 1, Katman 1 çözümlerinin veya 'Ethereum katillerinin' 2020'de yasal çerçevelere uyamayacağını belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ