Dünyada COVID-19 koronavirüs salgını hızla artmaktadır. ABD'deki iki büyük kripto konferansı şimdiye kadar meydana gelen salgından etkilendi.

Corona Virüsü ABD’deki Kripto Konferanslarını Etkiledi

Dünyada COVID-19 koronavirüs salgını hızla artmaktadır. ABD'deki iki büyük kripto konferansı şimdiye kadar meydana gelen salgından etkilendi.

Başlangıçta San Francisco'da 27 ve 28 Mart'ta yapılması planlanan “Bitcoin 2020” 2020 yılının üçüncü çeyreğine taşındı. Dijital Ticaret Odası da önümüzdeki hafta yapılacak “DC Blockchain Zirvesi 2020” konferansını erteledi. 6 Mart'taki duyurulara göre, yeniden planlanan tarihler henüz onaylanmadı.

Bitcoin 2020, tüm katılımcılara konferans için biletlerinin yeniden planlanan etkinlik için otomatik olarak geçerli olacağından emin olmuştur. Ayrıca, kayıtlı tüm katılımcılardan, geri ödeme isteğinde bulunmadan önce güncellenmiş ayrıntıların açıklanmasını beklemelerini istediler.

Her iki Konferans da Önemli Endüstri Etkinlikleri

Mayıs ayında Bitcoin'in yarılanması yaklaşmasıyla Bitcoin 2020’nin hedefi, en iyi Bitcoin topluluk hoparlörlerini ve destekçilerini tek bir yerde toplamaktı. Gönderiye göre Blockchain teknolojisinin yaklaşmakta olan kilometre taşlarını öğrenmek ve tartışmak ve teknolojinin mevcut yörüngesinin tam potansiyeline ulaşmasına izin verip vermeyeceğini belirlemek istiyorlardı.

DC Blockchain Zirvesi, hem hükümet yetkililerini hem de Blockchain endüstrisi etkileyicilerini açılış konuşmacısı olarak davet ediyor. Etkinlik, dijital varlıkların ve Blockchain tabanlı teknolojilerin kabulünü ve kullanımını destekleyen bir kuruluş olan Dijital Ticaret Odası tarafından düzenleniyor.

Koronavirüsten etkilenen tek yer ABD değil

 Cointelegraph'ın bu haftanın başında bildirdiği gibi, başlangıçta Mart sonu için planlanan Paris Blockchain konferansı bu yılın sonuna kadar yeniden planlandı. Virüsün yayılması nedeniyle Asya genelinde kripto para birimi ile ilgili bir dizi konferansın da geciktiği bildirildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ