Kripto piyasası son birkaç hafta içinde istikrarlı bir şekilde büyüdü.

Cosmos (ATOM) ve The Sandbox (SAND) Yeni Güncellemeler Sunarken Orbeon Protocol (ORBN) %1815

Kripto piyasası son birkaç hafta içinde istikrarlı bir şekilde büyüdü. Bu, büyüme grafiğinde daha yükseğe çıkmak için Cosmos (ATOM) ve The Sandbox (SAND) gibi kripto para birimlerine biraz baskı yaptı. İlginç bir şekilde, Orbeon Protocol (ORBN), ön satış aşamasında %1815'lik bir büyüme oranı bildirdikten sonra kripto pazarının lideri haline geldi.


Cosmos (ATOM), Zincirler Arası Güvenlik Özelliğini Başlatacak

Cosmos (ATOM), bu ay lambda yükseltmesinde (v9) yeni zincirler arası güvenlik özelliğini uygulamaya koymayı planlıyor. Cosmos'un (ATOM) yeni güncellemesi, bağımsız blok zincirlerinin Cosmos merkezinin doğrulayıcılarından güvenlik kiralamasına izin verecek. Cosmos kullanıcılarına ATOM belirteçlerini stake ederken ekstra ödüller sunacak.

Cosmos, ATOM'un kullanım durumlarını artırarak daha fazla kullanıcıyı ağda tutmayı hedefliyor. Bu arada, Cosmos'un (ATOM) fiyat hareketi son haftalarda yükseliş eğilimi gördü. Cosmos'un (ATOM) fiyatı geçen ay %42 arttı. Haftalık grafikte Cosmos (ATOM) %10 arttı. Şu anda Cosmos (ATOM), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,70 $'ın %67,46 altında 14,54 $'dan işlem görüyor.

The Sandbox (SAND) Daha Fazla Ortaklık İmzaladı

The Sandbox (SAND) yakın zamanda web3 stüdyosu Run It Wild ile bir ortaklık imzaladı. Dernek, yeni ortaklar ekleme sözü verdiği The Sandbox'ın (SAND) yakın tarihli duyurusuyla aynı çizgide. Son ortaklığın The Sandbox'ın (SAND) meta evrenini genişletmesi bekleniyor.

Bu tür kapsamlı önlemlere sahip olan The Sandbox (SAND), pazar desteği toplamayı başardı. The Sandbox (SAND) fiyatı son 30 günde %55 arttı. Ancak The Sandbox'ın (SAND) değeri geçen hafta %1,36 düştü. Sonuç olarak, The Sandbox'ın (SAND) mevcut işlem fiyatı 0,72 $'dır.

Orbeon Protokolü (ORBN) Ön Satış Sırasında Milyonları Güvence Altına Aldı
Orbeon Protocol'ün (ORBN) ön satış aşaması, ilk altı aşamasında yaklaşık %1800'lük bir büyüme oranı kaydettikten sonra tarihe geçti. Orbeon Protokolü (ORBN), ön satış turu sırasında, gerçek dünya sorunlarını ele alan, blockchain destekli en iyi yatırım platformlarından biri olarak ortaya çıktı. Orbeon Protokolü (ORBN), büyüyen yeni girişimlere fon sağlama konusunda yardımcı olduğu ve bireysel yatırımcıların küçük bir miktar 1 $ ile girişim kapitalistleri olmalarına yardımcı olduğu için kendisine bir niş oluşturmuştur.

Orbeon Protokolü, NFT'leri erken aşamadaki girişimlerin özkaynaklarına karşı basıyor. Bu fraksiyonel NFT'ler, blok zincirinde sermaye artırmaya çalışan girişimler için eşitliği temsil eder. Orbeon Protokolü (ORBN), yatırımcıların paralarını bu fraksiyonel NFT'ler aracılığıyla gerçek dünyadaki şirketlere yatırmalarına da olanak tanır. Şirketler, daha az sıkıcı ve zaman açısından verimli bir şekilde fon toplamak için Orbeon Protocol'ün hizmet olarak NFT'lerini (NFTaas) kullanabilir. Orbeon Protokolü (ORBN), kutsallığını korumak için yalnızca gerçek dünyada var olan ve gelecek vaat eden işletmeler için NFT'ler basar.

Orbeon Protokolü (ORBN), “Doldur ya da Öldür” mekanizması ile yatırımcılarını kaynak yaratma sürecinde finansal dolandırıcılıklardan koruyor. "Doldur ya da Öldür", yeni başlayanların fon toplama sürecinde minimum tutarı artıramaması durumunda yatırımcıların paralarını geri almalarını garanti eden bir güvenlik aracıdır. Bu mekanizma, platformun akıllı sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Orbeon Protokolü (ORBN), yakında sona ermek üzere olan ön satış aşamasında yaklaşık %1815 büyüdü. Bir ORBN jetonunun mevcut fiyatı, 0,004 $'lık başlangıç fiyatından 0,0766 $'a yükseldi. ORBN jetonunun ön satış turunun bitiminden önce %6000 artması bekleniyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 0,24 dolardan satışa sunulacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ