Ethereum'un yüzde 5.03 kıyaslaması ile sadece iki blok zinciri olumlu sonuç verdi.

Cosmos, Polkadot ve Bu Altcoinler, ETH

Ethereum'un yüzde 5.03 kıyaslaması ile sadece iki blok zinciri olumlu sonuç verdi.
Polkadot, ETH'den daha iyi verim sunarken, Modular Asset Management'ın kripto hedge fonu varlığı satın alıyor.
Jamie Douglas ve Mike McGlone tarafından hazırlanan yakın tarihli bir Bloomberg raporu, çeşitli Proof of Stake (PoS) stake getirilerini karşılaştırdı. Bunları Ethereum ile karşılaştırırken sadece iki PoS'un Ethereum'dan daha iyi verim verdiği gözlemlendi. Bunlar Cosmos ve Polkadot. Ethereum'un analizi, ücret geliri açısından büyük bir pazar payına sahip olduğunu ortaya koydu. Ek olarak, ağ nispeten iyi bir para politikasına sahiptir. Bu nedenle, kripto piyasasında sermaye dağıtımı, Ethereum oranına kıyasla riski fiyatlayabilir.

Ethereum'un yüzde 5.03 kıyaslaması ile sadece iki blok zinciri olumlu sonuç verdi. Polkadot'un işlem gören primi yüzde 0,77, Cosmos yüzde 0,10'da oturuyor. Rapora göre, olumsuz ticaret yapan varlıklar Yanlış Fiyatlandırmanın kurbanı olabilir. Bu durumda, ihraçları veya enflasyonu radikal bir indirimden geçmek zorunda kalacaktı.

Modular Asset Management'ın hedge fonu daha fazla Polkadot satın alıyor
Polkadot, ETH'den daha iyi verim sunarken, Modular Asset Management'ın kripto hedge fonu varlığı satın alıyor. Onlara göre, Polkadot ve Algorand daha güçlü sürdürülebilirlik özelliklerine sahipler ve dijital varlıklarda 2 trilyon dolarlık bir sarsıntıdan sonra daha iyi performans gösterme potansiyeline sahipler.

Baş Yatırım Sorumlusu Daniel Liebau da bir röportajda, Fonun son haftalarda Cosmos alımını artırdığını açıkladı. Fon 10 Mayıs'ta başlatıldığından beri, Polkadot yüzde 43, Algorand ise yüzde 39 düştü. Ancak Cosmos yüzde 6 düştü.

Liebau ayrıca, platformların benimsenmesinin dijital varlık piyasalarındaki iyi sürdürülebilirlik özellikleriyle bağlantılı olduğuna inandıklarını açıkladı.

Bu sürdürülebilirlik özelliklerinin tümü, bugün açıkça fazla getiri sağlamamaktadır.

Bloomberg Intelligence analisti Jamie Douglas Coutts'a göre Modular, kriptonun varlık tahsisine ve “ESG entegrasyon çerçevelerine” dahil edildiği trendden yararlanıyor.

Silikon Vadisi Girişim Kapitalisti, Ethereum birleşmesinin bazı faydalarından bahsediyor
En iyi ağlardan biri olan Ethereum, Silikon Vadisi Girişim Kapitalisti Ali Yaha tarafından övüldü. Ona göre, son birleşme delice bir başarıydı. Yaha yaptığı açıklamada, yükseltmenin Ethereum'un en önemli bileşeninin çalışırken değiştirilmesini içerdiğini belirtti. Buna ek olarak, tüm kullanıcılar için doğru çalışma süresi sağlandı.

Yaha ayrıca, Ethereum'un artık eskisinden yüzde 100'den fazla güç verimli olduğunu belirtti. PoS konsensüsünden geçen işlemlerin nihai olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bu durumda, kesinlik, ölçeklendirme için en önemli temel olacaktır. Birleşmenin, verimlilik dünyasını kolaylaştıran daha büyük bir olay olduğuna inanıyor. Ayrıca, merkezi olmayan uygulamaları destekleyen hesaplamalar için güvenli bir katman sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ