CPI ve dVest token sahipleri artık DeFiVest Getiri Çiftliklerinin tanıtımıyla tokenlerinden faydalanabilirler.

CPI ve dVest token sahipleri artık DeFiVest Getiri Çiftliklerinin tanıtımıyla tokenlerinden faydalanabilirler.


Crypto Price Index projesinin ana şirketi olan dVest Projesi portföyünün yakın zamanda satın alınmasıyla birlikte CPI Dev Team, Ltd., Binance Akıllı Zincirinde DeFiVest likidite madenciliği ve verim çiftçiliği dApp'inin beta lansmanını duyurdu.

CPI ve dVest token sahipleri artık BNB-dVEST, BNB-CPI, BUSD-dVEST, BUSD-CPI ve diğerleri gibi token çiftlerini PancakeSwap üzerindeki likidite havuzlarına LP (likidite havuzu) tokenleri karşılığında yatırabilir ve daha sonra stake edebilirler ERND tokenleri kazanmak için DeFiVest verim çiftçiliği dApp'inde uygulama mümkün. ERND tokenleri, daha fazla dVest, CPI ve diğer kripto para birimleri için kolayca değiştirilebilir ve bu da likidite sağlayıcıları için önemli potansiyel kâr sağlar. Bu, PancakeSwap'ta likidite sağlamak için kazandıkları ücretlere ek olarak.

CPI, dVest, dVest ve CPI Dev Team Ltd CEO'su Herbert Law, "dVest ekosistemine likidite sağlayarak ve ardından LP tokenlerini DeFiVest Getiri Çiftliği'nde stake ederek, gerçekten aktif hale getirebilir ve varlıklarınızın çok daha fazla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Hala likidite sağlamak için ücret alıyorsunuz, ancak aynı zamanda ek "2021'de hem CPI hem de dVest ağlarında çok daha fazla özellik dağıtmayı dört gözle bekliyoruz" diyor

İşte DeFiVest'te likidite madenciliği ve verim çiftçiliği için bir başlangıç kılavuzu.

"Özünde, dVest, kontrolü son kullanıcının eline vermek ve tüm yatırım kavramını merkezden uzaklaştırmakla ilgilidir. Kripto para biriminin temel ilkelerinden biri kontroldür: Özel anahtarlarınız, varlıklarınızın kontrolünü sağlar. Geleneksel yatırımla Forbes'a katkıda bulunan bir ekonomist ve dVest Projesi'nin pazarlama ve finans danışmanı Ben Baldanza, "Kullanıcıları merkezi olmayan finansın yeni çağına girmeye teşvik etmek istiyoruz. Yatırım yapmayı bırakın ve yatırıma başlayın” diyor.

DeFiVest dApp beta aşamasındadır ve çoğu DeFi ürününde olduğu gibi, her zaman kalıcı kayıp ve diğer fiyat riskleri riski vardır. Kullanıcılar, katılmadan önce DeFi ve ilgili riskler hakkında eğitilmeye çalışmalıdır.

dVest ekibi şu anda, bu ayın sonunda mevcut dVest CEX (dVest.io) ile birlikte başlatmayı planladığı bir DEX değişimi geliştiriyor. Ayrıca çok yakın bir gelecekte hem DEX'i hem de dApp'i Ethereum ağına genişletmeyi planlıyor.

DeFiVest Projesi hakkında daha fazla bilgi için www.defivest.io adresini ziyaret edin.

dVest hakkında daha fazla bilgi için www.dvest.org adresini ziyaret edin.

dVEST HAKKINDA:

DeFiVest, dVest Ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olan velayetsiz, merkezi olmayan bir finans likidite protokolüdür.

dVest tokenleri, dVest ekosistemini güçlendirir ve token sahipleri için dVest değişim gelirlerinden, likidite madenciliğinden, bahisten ve daha fazlasından ödüller kazanır.

Medya İletişim Bilgileri :

İlgili Kişi: Herbert Law

İletişim E-postası: [email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ