Craig Wright, Bitcoin

Kendisinin Bitcoin "yaratıcısı" olduğunu iddia eden Craig Wright, New York  bankacısının Bitcoin'i tutmak için "gerçekten iyi bir neden" bulunmadığı konusunda hemfikir olduğunu söyledi.

Kripto para topluluğunda kışkırtıcı ifadeleriyle tanınan Wright, New York Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Asani Sarkar'ın Bitcoin konusundaki sunumu sırasında yorumları yanıtladı.

Craig Twitter'de “evet, doğru söylüyor”, diye bir yorum attı. Ve ardından, “Bitcoin nakit para olarak değerlidir. Br sistemi olarak, iyi çalışmamaktadır ve verimsizdir.”

Perspektif olarak, paraları sadece yatırım olarak tutmanın kısa vadeli ticaretten daha iyi kazanç sağlayacağı gibi yaygın bir inanışa meydan okuyor. Bununla birlikte, son istatistiklere göre kripto paralar üzerinde “oturmanın” gelirleri %565'ten %295'e inmiştir.

Alternatif Bitcoin ölçekleme
Bu hafta, Visa'da olduğu  şekilde 1GB bloklar ve işlem kapasitesi saniyede 3000 olacak Bitcoin Unlimited ile bir ortak planlamanın olduğu ortaya çıktı.

Eğer başarılı olursa, Bitcoin Cash herhangi bir değişiklik için test aracı oluşturacak.
NChain Group CEO'su Stefan Matthews, Bitcoin Unlimited ile olan çabalarımızın, Bitcoin ekosistemi oyuncularının bir birleriyle savaşmalarını durdurup birlikte çalışmalarını sağlamasına yardımcı olacaktır diye umut ediyoruz,dedi.

Kaynak;
https://cointelegraph.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ