Kleinman v. Wright davasındaki davacılar, daha önce açılan yaptırım hareketlerini desteklemek için mahkemeye sunduğu iddia edilmemiş bitcoin adreslerinin ve bloklarının bir listesini sahtekarlık yaparak yeni bir hareket başlattı.

Craig Wright Davasındaki Davacılar, Bitcoin Adresleri ve Blokları Listesini Oluşturduğuna Dair Yeni Kanıtlar Sunuyor

Kleinman v. Wright davasındaki davacılar, daha önce açılan yaptırım hareketlerini desteklemek için mahkemeye sunduğu iddia edilmemiş bitcoin adreslerinin ve bloklarının bir listesini sahtekarlık yaparak yeni bir hareket başlattı. Mahkemeden, kötü niyetli davranışlar nedeniyle Wright'a karşı bir karar vermeyi de içeren dava sona erdirme yaptırımları çıkarmasını istediler.

Wright, anonim bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğunu iddia ediyor. Adresler listesinin bu iddiayı doğrulaması amaçlanmıştır ve Wright her adres için özel anahtarların erişemediği bir trust içinde kilitlendiğine yemin etmiştir.

Bu yeni dosyalama, özel adreslerle imzalanan ve listedeki adreslerin 145'ine gönderilen bir iletiyi gösteriyor

"Craig Steven Wright bir yalancı ve sahtekarlıktır," mesajı okuyun. "Bu mesajı imzalamak için anahtarları yok ... Hepimiz Satoshi'yiz."

İletiyi imzalamak için kullanılan 145 imzanın tümü dosyalamaya göre geçerlidir ve bu nedenle iletiyi yazan kişi anahtarlara sahiptir. Bu nedenle, davacılar Wright'ın listesinin kasıtlı olarak aldatıcı olduğunu iddia ettiler.

Dosyalama, "Bu mesaj listenin Wright’ın bitcoin'in doğru bir listesi olmadığını ve gerçek listeyi Davacılar ve Mahkeme'den hala sakladığını kanıtlıyor."

Dikkat çekici bir şekilde, en son dosyalamaya göre listenin herkese açık olması gerekmiyordu. Davacılar, idari gözetim nedeniyle listeyi yanlışlıkla kamuya sunduklarını belirttiler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ