Ira Kleiman’ın avukatları kısa süre önce Craig Wright'ı Tulip Trust hakkında yeni kanıtlar üretmeye zorlayabilecek bir hareketi destekledi.

Craig Wright Davayı Sürüncemede Bırakmak İstiyor

Ira Kleiman’ın avukatları kısa süre önce Craig Wright'ı Tulip Trust hakkında yeni kanıtlar üretmeye zorlayabilecek bir hareketi destekledi. Davacı Tulip Trust’ın başka bir yalan olarak ifşa edilmesinin davanın önemli bir bileşeni olduğunu ileri sürmektedir.

Söz konusu Trust’ın 1,1 milyon Bitcoin'e sahip olduğuna inanılıyor ve ortağı David Kleiman'ın öldükten sonra Craig Wright tarafından kurulduğu iddia ediliyor. Kardeşi Ira Kleiman, bu koinlerin yarısının kendisine ait olduğunu iddia ediyor. Mirasçılar, aslında trust’ın bir sahtekarlık olduğunu ve Wright'ın bu yasal işlemler sırasında kendileri hakkında yaptığı çelişkili ifadelere işaret ettiğini iddia ediyor.

Davacı konuyla ilgli olarak Wright'ın Trust hakkında anlattığı doğal olarak çelişkili hikayeler - Dave Kleiman'a ve / veya ortaklığa ait olan bitcoin hırsızlığına yakından bağlıdır. Bu nedenle, Trust’ın hileli doğasını ortaya koymak, örtbas etmek için tasarlandıkları hırsızlığı kanıtlamaya yönelik olarak Davacılar'ın iddialarıyla son derece ilgilidir.

Başka bir deyişle, mirasçılar Wright'ın bu Trustların doğası hakkında yalan söylediğini ve mahkeme tarafından aranan belgelerin bunu kanıtlayacağını iddia ediyor.

Wright, bu Trust ile ilgili belgeler üretmek için her emri görmezden geldi. Neden bunu yapamayacağı konusunda birbiri ardına garip bir mazeret bulmuş ve yaratılışları ve amaçları ile ilgili gerçekler hakkındaki hikayesini değiştirmiştir. En son kaçış manevrası, bilgiyle bağlanmış kuryenin bir avukat olduğunu ve böylece avukat müvekkil ayrıcalığının gerekli bilgileri koruduğunu iddia etmek şeklinde oldu.

Efsaneye ek olarak Wright, Bitcoinlerin nerede olduğu hakkında kafa karıştırıcı açıklamalar yaptı. Bir noktada Ira'nın onları sattığını belirtti. Aralık ayında, bir mahkeme Bitcoin anahtarlarını devretmesini emrettiğinde, bunun yerine kripto para birimini tuttuğunu iddia ettiği binlerce adres üretti. Bu adreslerin çoğu aslında Craig Wright'a ait değildi. Craig düpedüz yalancı ve sahtekarlık gibi eylemlerde bulundu. ”

Wright, büyük ölçüde Satoshi Nakamoto olduğu iddiası nedeniyle kripto savunucuları arasında oldukça tartışmalı bir figür haline geldi. Bu iddiayı, blockchain varlığının gerçek vizyonunu temsil ettiğini iddia ettiği Bitcoin SV'nin meşruiyetini haklı çıkarmak için kullandı. Wright’ın Satoshi olduğu iddiasına çok az inanılıyor ve destekleyici kanıt sunamıyor veya istenmiyor.

Dave Kleiman ve Wright, Bitcoin başlangıç aşamalarında birlikte çalıştılar. Böylece mirasçılar 1.1 milyon BTC’nin yarısının mülkiyetini talep ediyor. Milyonlarca Bitcoin, Bitcoin'in yaratıcısına bağlı olduğu bilinen cüzdanlarda tutuldu.

Davranışları gittikçe daha tuhaflaştıkça Wright’ın güvenilirliği gittikçe daha fazla düşmekte. Davada sunduğu birçok belgenin sahte olduğu kanıtlanmış durumda.

 Kleiman mirasçılarının bu yeni sunduğu belgenin Wright’ın uyumuyla sonuçlanması pek olası değildir. Daha fazla kafa karışıklığı, drama ve yasal gizlilik kesin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ