Kendini ilan eden bitcoin mucidi Craig Wright, Cuma günü davada özet yargılama için korkutucu bir dava açtı ve davacının davasını ayrıntılı bir kurgu olarak nitelendirdi.

Craig Wright, Kleiman Davasının Düşürülmesini İstiyor

Kendini ilan eden bitcoin mucidi Craig Wright, Cuma günü davada özet yargılama için korkutucu bir dava açtı ve davacının davasını ayrıntılı bir kurgu olarak nitelendirdi.

Craig Wright ve Kleiman firması arasındaki yasal kavga, davanın açılmasından bu yana birkaç tur attı. Dava halen devam ediyor. En son dosyalamada Craig Wright Mahkemeden Ira Kleiman’ın şikayetini ayrıntılı bir kurgu olarak nitelendirerek davayı tamamen reddetmesini istedi. Craig Wright hareketi yargılama boyunca Ira Kleiman’ın eylemlerini çarpıştırdı. W&K'ya mülkün Wright'a devriyle ilgili tüm uygun bildirimlere hizmet edildiğine dikkat çekiyor; bu da Kleiman’ın iddialarını Florida'daki sınırlamaların dışına çıkarıyor.

Wright, Ira Kleiman'ın ortaklığın yapısı ve şartlarına ilişkin hiçbir kanıt sunmadığını iddia ediyor

Craig Wright tarafından açılan dava, zamanaşımı yasası eylemi engellemese bile uygulanamaz olacağını çünkü Sahtecilik Tüzüğü, bir yıl içinde yapılması planlanmayan sözleşmelerin uygulanmasını engellediğini iddia ediyor. Harekete göre Ira Kleiman, ortaklığın yapısı ve şartlarına dair hiçbir kanıt sunmadı. Ira Kleiman'ın iddia ettiği sözlü ortaklık üç yıl sürdü. Ira Kleiman'a göre, ölen kardeşi David Kleiman ve Craig Wright, birlikte milyarlarca dolarlık bitcoin çıkardılar ve Wright, ortağını mayınlı bitcoinlerdeki payından dolandırdı.

Lynn Wright, Kleiman’ın hikayesini itibarsızlaştıran bir dava açıyor

Bu hafta eski karısı Lynn Wright tarafından açılan bir karara göre, Mahkeme tarafından kabul edilirse, hem Kleiman’ın şikayetini hem de Mahkemenin bunu yargılama yetkisini kabul ettiği gerekçeyi baltalamaktadır. Craig Wright’ın eski eşi Lynn Wright, bu hafta Florida mahkemesinde bir dizi dava açtı ve W&K firmasına hak talebinde bulundu ve W&K'nin oluşumu ve yapısı hakkında en ayrıntılı hesabı verdi.

 Lynn tarafından açılan dava Mahkemeden W&K'nin lehdar paylarını belirlemesini istiyor. Ayrıca şirketin Şubat 2011'de kendisi, Dave Kleiman ve Craig tarafından kurulduğunu iddia etti. Craig, şirkete olan payının % 50'sini 2011 yılında boşanma anlaşmasının bir parçası olarak Lynn'e devretmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ