Bu yazımızda sizlere Creditcoin nedir sorusunun cevabını verecek ve ayrıntılı bir şekilde projeyi tanıtmaya çalışacağız.

Creditcoin (CTC) Nedir? Tüm Detaylarıyla CTC Coin

Bu yazımızda sizlere Creditcoin nedir sorusunun cevabını verecek ve ayrıntılı bir şekilde projeyi tanıtmaya çalışacağız.

Creditcoin (CTC) Nedir?

Creditcoin, herhangi bir üçüncü taraf piyasa yeri, perakendeci veya yayıncının ağdaki bağlı akıllı ürün listeleri ve içerik pazarlama kampanyaları için token tabanlı bir sistemden yararlanmasına izin veren merkezi olmayan bağlı kuruluş ve içerik pazarlama protokolüdür.

Creditcoin Hangi Sorunu Çözmeye Çalışıyor?

Şu anda, ürünleri çevrimiçi listelemek ve satmak için kullanılan teknoloji, kullanımdan kaldırılan ve şeffaflıktan yoksun eski teknolojiye bağlıdır. Creditcoin protokolünün ve ağının perakende alanında ihtiyaç duyulan altyapı katmanı haline geldiğini, ürünlerin yaratılma, piyasaya sürülme ve pazarda dağıtılma şeklini değiştiren gerçek zamanlı geribildirime ve teşvikli satın alma yollarını teşvik eden ön sipariş yerine getirme modellerine göre değiştiğini görüyoruz.

Creditcoin Bu Sorunu Nasıl Çözüyor?

Creditcoin Network, işlem ücretlerini kademeli olarak düşürürken kampanyalarda ve satışlarda marjları kesen aracıları ortadan kaldırarak çevrimiçi perakendecilere, markalara ve yayıncılara fayda sağlar. Creditcoin, "akıllı ürün listeleri" ile satış için bir ürün listelerken taraflar arasındaki ödemeleri kolaylaştırır ve ayrıca emanet hizmetleriyle promosyon içeriği için kiralanabilen içerik oluşturucularla promosyon kampanyaları yayınlama yeteneği sağlar.

Bunu Yapmak İçin Neden Blockchain Kullanıyorsunuz?

Creditcoin protokolü, IPFS Hashing kullanarak tüm ürün değişkenlerini (renk / boyut / miktar / vb.) İçeren gazsız ürün ve kampanya kayıtlarını desteklemek için Coursera üzerine kurulmuş bağımsız bir zincir kullanır. Hangi çevrimiçi yayıncıların ve pazar yerlerinin mallarının çevrimiçi satılacağını temsil edip edemeyeceğini onaylarken, orijinal ürünleri ağa kaydeden çevrimiçi perakendecilerin ve markaların kimliğini doğrulamak için bir kimlik katmanı içerir.

Yürütülen her dönüşüm ve kampanya, CCOIN'de kampanyalar ve ürünler ödenebildiği zaman gerçekleştirilen fiat takası nedeniyle, tokenize ödeme ve emanet hizmetlerinden yararlanan tüm 3. taraflara ortak fayda sağlayacaktır. Zamanla, tüm perakendeciler ve markalar, verileri ve dönüşümleri birlikte havuzlamaya dayalı olarak işlemi kimin oluşturduğuna bakılmaksızın gerçekleşen işlemlerden daha fazla yararlanabilir. Gerçekleşen her işlem, piyasa değerinin değerini artırmak için CCOIN emanet havuzuna satışın bir yüzdesini yeniden katkıda bulunur.

Creditcoin'in Gelecek Vizyonu Nedir?

Amaç, Creditcoin Network'ün, ürün tanıma / öneri, otomatikleştirilmiş akıllı ürün listeleri gibi hizmetleri konusunda ağı eğiten çeşitli görevleri tamamlama seçeneğiyle birlikte, veri noktaları için katkıda bulunan kullanıcıları ödüllendiren kancaları daha da geliştirerek sonunda özerk bir şekilde çalışmasına izin vermektir.

Creditcoin Şu Anki Durumu Nedir?

Herhangi bir içerik oluşturucunun saniyeler içinde dijital bir vitrin oluşturmasına olanak tanıyan bir sosyal pazar yeri Dapp ve yayınlama platformu olan Flatlay'de bir yardımcı program olarak hemen kullanılır. Flatlay’ın ara katman yazılımı, 100.000'den fazla içerik oluşturucu ve Amazon, Shopify, Linkshare, WooCommerce, VigLink tarafından sunulan milyonlarca ürünle çalışan CondeNast, Hearst & Refinery29 gibi 3. taraf premium yayıncılarda kampanyaları güçlendirir.

Kamu tarafından onaylanmış teknoloji danışmanları, melek yatırımcılar ve reklam teknolojisi emektarları buradalar (Jay Samit, Chris Cunningham, Mike Vorhaus, David Smith ve Peggy Fry).

Kurumsal traderlar ve perakende müşterilerle (Zalando, Rakuten) çalışmak ve genişleme için kurumsal destekle uluslararası perakende ortaklıkları kurmak (Hash Capital, C2Ventures, Quake Capital)

Google Play mağazasında Coinbase Cüzdan entegrasyonu ile herkese açık beta sürümünde Canlı Dapp

Telegram, Instagram, Pinterest, BTC Talk, vb. Üzerinde Flatlay ve Creditcoin arasında +150.000'den fazla sosyal takipçi ile şu anda satış öncesi / airdrop katılımından CCOIN tokenleri tutan 25 binin üzerinde kayıtlı uluslararası katılımcı.

Creditcoin Nerede Yerleşiktir ve Kaç Çalışanınız Var?

Şu anda LA, NY ve Berlin arasında bölünmüş 6 mühendisle 8 kişilik bir ekibiz. Protokolden sorumlu ekip, 2019 yılında tüm 3. taraflarca kullanımını daha da geliştirmek için son 6 ayda birlikte çalıştı. Blockchain odaklı mühendisler, son 3 yılda çeşitli projelere ve değişim lansmanlarına katıldı ve derin alan uzmanlığını masaya yatırdı.

"Vizyonumuz, markaları ve perakendecileri doğrudan tüketiciye ulaşmanın en modern yolu olarak güçlendirirken, marjları azaltan tüm merkezi kuruluşları ve aracıları kaldırarak çevrimiçi ticaretin yürütülme şeklini geliştirmektir."

Creditcoin fiyatına bu linkten bakabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ