28 Eylül 2022'de Crypto Legions V3'ün inanılmaz başarılı lansmanından sonra, Crypto Games Agency bir sonraki Play-to-Earn oyunu olan Big Crypto Game'in çıkış tarihini 4 Ekim Salı günü BSC Network'te duyurdu.

Crypto Games Agency, BSC Ağında Büyük Kripto Oyununu Başlatmaya Hazırlanıyor


28 Eylül 2022'de Crypto Legions V3'ün inanılmaz başarılı lansmanından sonra, Crypto Games Agency bir sonraki Play-to-Earn oyunu olan Big Crypto Game'in çıkış tarihini 4 Ekim Salı günü BSC Network'te duyurdu.

Geçen Ağustos ayında bir topluluk anketi, yalnızca bir oyun (Crypto Legions V3) için değil, iki (Big Crypto Game) için önemli talep olduğunu gösterdi. Önerilen, her ikisinin de birbirine yakın, ancak ekonomik ve strateji sistemleriyle farklılık gösteren bir seçenek olmasıydı. Danny H, kendilerini BSC Ağındaki en iyi Oyna-Kazan oyunları arasında yer almak için “Kripto Oyunları Ajansı, BSC Ağındaki başka hiçbir kazançlı Oyna-Kazan oyununun sahip olmadığı sekiz benzersiz Oyna-Kazan özelliği geliştirdi” diyor, Crypto Games Agency'nin kurucusu.

Big Crypto Game'in tokeni Crypto ($CRYPTO), PancakeSwap'ta takas edilebilecek ve hemen ardından oyunun lansmanı yapılacak. Toplam arzda 5.000.000 token var.

Crypto Games Agency, Big Crypto Game İle İlgili Ayrıntıları Paylaşıyor

Özel bir röportajda, şirketin Baş Geliştiricisi, “Big Crypto Game'in yaklaşan lansmanı için çok heyecanlıyız. Oyunlarımızın popülaritesini Crypto Legions'ın başarısından ve yarattığı devasa hacimden görebiliriz. Big Crypto Game'in adına yakışacağına inanıyoruz ve prestijli pazarlama planlarımızı toplulukla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz."

Topluluğun Ağustos ayındaki geri bildirimlerini dikkate alan Danny, "Ekonomik sistemde bazı önemli değişiklikler yaptık ve oyuncular, yatırımcılar, yönlendirenler ve yatırımcılar için büyük karlar elde etmek için çok daha fazla fırsat açtık. Ayrıca, P2E oyuncuları ve yatırımcıları arasında oyunumuza olan yoğun talep nedeniyle token lansmanının ve oyunun büyük bir başarı olmasını bekliyoruz.”

4. Kripto Oyunları Ajansı Hakkında

Crypto Games Agency, en iyi P2E geliştirme ve sonuçlarını sunmaya kendini adamış Oyna-Kazan oyun uzmanlarından oluşan bir ekiptir. Birden fazla başarılı oyun oluşturduktan sonra, yüksek performanslı oyunlar yayınlamaya devam ediyorlar ve herkesin kendi anahtar teslimi oyna-kazan oyununu yaratmasına izin veriyorlar. Müşteriler istedikleri temayı seçer ve Crypto Games Agency, sosyal medya hesapları, hikayeler, grafikler, jetonlar, pazarlama ve oyunun lansmanı ile ilgili yardım ile birlikte gelen tamamen kodlanmış bir proje üretir. Oyunlarını desteklemek ve geliştirmek dışında, bu büyüyen şirketin bekleyeceği çok şey var.

Crypto Games Agency ve Big Crypto Game hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki web sitelerini ziyaret edin.


Web sitesi: ⚔️Big Crypto Game Web Sitesi

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ