Crypto Summit 2018 detayları

Crypto Summit 2018,  konferansa katılanlara kripto endüstrisi liderlerinden saatlerce dijital paralarla ilgili içerik sağlanması amacıyla çevrimiçi olarak düzenlenen bir konferanstır. Katılanlar, kripto para yatırımı, Blockchain ve yeni başlayanlar için sektöre giriş ile ilgili  detayları sektörün uzmanlardan  öğrenme fırsatı yakalayacaklar.

Bu çerçevede, katılımcılar, kripto paralar, kripto paralar hakkında geçmişteki önemli yatırımlar hakkında önemli detaylar ve Kripto para dünyasına girişte faydalı olabilecek bilgileri içeren bir konferansa dahil olacaklar, ICO başlatma stratejisi, uzun vadeli ICO başarısı, başlangıç ticaret stratejileri, güvenlik, Blockchain, yasallık gibi özel konularda seminerlere katılabilecekler. , mesleki gelişim ve kripto'nun gerçekçi geleceği hakkında da bilgi edinebileceklerdir.

Etkinliğe Kimler Katılmalı?

Bu seminerden en fazla yararlanacak olanlar kendi blockchain girişimini yapmak isteyenler , kripto para yatırımcıları , ve bu işin uzmanlarından işin özü olan en güncel bilgiyi almak isteyen herkese fayda sağlayacaktır.

Sunumların hepsi bir bütündürve tüm sunumların birleşimi deyim yerindeyse bir tabloyu ortaya çıkartır. Piyasadaki en iyilerin  başarılarının arkasındaki en büyük sırları paylaştıkları bir konferans olacaktır. Katılanlar ICO'ların yatırım ve ticaretinin geleceği hakkında en eğitimli kişilerin görüşleri hakkında bilgi sahibi olacaklardır.

ZİRVE HAKKINDA

ICO bilgilerini ilerletmek isteyen insanlar, kripto dünyasında başarılar sergileyenlerin düşünce ve uygulamalarının iç işleyişine bu semiener ile birlikte farklı samimi bir bakış açısı getirebilirler.En önemlisi de seminer boyunca en iyilerin hatalarından başarılarından ve düşüncelerinden ders alma imkanını yakalayın.

Bu seminer boyunca elde ettiğiniz bilgiler , Sizin için ücretsiz bir deneyim olacak ve kariyerinize artı olarak eklenecektir. Seminer, katılımcılara kriptokraside kapsamlı  genel bir bakış açısı ve ortaya çıkan terimlerle alakalı bilgiler elde etmesine olanaklar sunacaktır. Zirve toplam on altı oturumdan oluşuyor.

ICO süreci ve blockchain teknolojisi hakkında daha iyi ve  genel bir anlayış, insanların teknolojiyi daha iyi ve akıcı bir şekilde kullanmalarına yardımcı olur.Paralarını yönetmelerine  katma değer yaratmaları için gerekli deneyimi kazanmalarına yardımcı olur.

Seminer Kim Tarafından Gerçekleştiriliyor?

The Crypto Summit 2018  altı ortağın ekip çalışmasının sonucunda ortaya çıkmıştır: The Independant Republic, Bitcoin Chaser, NewsBTC, WeDao, coinidol.com, ve Datafloq, bu dijital zirveyi bir araya getirme çabaları için bir araya geldiler. Amaçları, ICO yatırım süreci  ve ticaret anlayışı için daha fazla insana erişim sağlamak ve insanların kendi ICO'sunu  başlatılmasında nasıl başarılı olabileceğini göstermektir.

Blockchain uzmanları  tarafından yapılan bir işbirliği,  insanların yatırımlarını doğru şirketlere bağlamalarını sağlamak için oluşturuldu. Farklı kripto para  türleri ve kullanımları hakkında çok fazla bilgi var, ancak uzmanların bu semineri konu hakkında çok net bilgiler edinmenizi sağlıyor.

Kripto Zirvesi 2018'e kayıt olma

İlgilenen katılımcılar, e-posta adresleri yardımıyla hiçbir ücret ödemeden seminere davet hakkı kazanabilirler. Seminer, yalnızca sınırlı bir süre için ücretsiz olacak. Crypto Summit 2018 doluluk oranı  şu an %50'nin üzerinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ