Zabo, 2,5 milyon dolar topladığını açıklayarak, müşterilerinin kripto para cüzdanlarını bankalara, aracı kurumlara, FinTech uygulamalarına ve vergi yazılımlarına bağlamaya devam etmek için hizmet portföyünü genişletmesine izin verdi.

Crypto Yazılım Firması Zabo 2.5 Milyon Dolar Fon Topladı

Zabo, fon toplama turunda 2,5 milyon dolar topladığını açıklayarak, müşterilerinin kripto para cüzdanlarını bankalara, aracı kurumlara, FinTech uygulamalarına ve vergi yazılımlarına bağlamaya devam etmek için hizmet portföyünü genişletmesine izin verdiğini açıkladı.

5 Mart blog gönderisinde detaylandırıldığı gibi, fon toplama turu Moonshots Capital tarafından yönetildi ve diğerleri arasında Blockchange Ventures, Castle Island Ventures, CoinShares, Tezos Vakfı, Capital Factory'den fon sağladı.

Ana Finansal Hizmetlerle Bağlantıların Güçlendirilmesi

Zabo’nun teknolojisi, merkezi ve merkezi olmayan çok çeşitli finansal hizmetler uygulamalarında kullanılıyor ve bu duyuru ile müşteri tabanlarını büyütmeyi umuyorlar.

Zabo’nun kurucu ortağı Christopher Brown, kripto para birimlerinin finansal hizmetler ile olan ilişkisi hakkında bilgi verdi:

“Milyarlarca müşteriye dokunma ve trilyonlarca doları ölçen bir varlık sınıfı olma yolunda olmasına rağmen, kripto para birimi diğer finansal hizmetlere göre çok az hizmet veriyor. Bunun nedeni, kripto para birimlerini, cüzdanları ve borsaları geleneksel finansal sisteme bağlamanın oldukça teknik ve karmaşık olmasıdır. ”

Merkezi Dallas, Teksas'ta bulunan şirket, insan sermayelerini artırmak ve Zabo API'sine daha fazla ortak ve bağlantı eklemek istediklerini bildirerek protokolü kolayca erişilebilir hale getiriyor.

Ayrıca Zabo, tüm hizmet için müşteri ve iş ortağı desteğinin artırılacağını belirtti.

Fon turunun açıklanmasında Moonshots Capital'in genel ortağı Craig Cummings şunları söyledi:

“Zabo, etkileyici bir ekibi bir araya getirdi ve yıllardır kripto para birimi ve blockchain alanında uzman oldu. (...) Ana finansal hizmetlere kripto para birimi getirmesi için ekibi desteklemekten heyecan duyuyoruz. ”

Zabo, tüm kripto para birimi hesaplarını, cüzdanlarını ve protokollerini bağlamak için Eylül 2019'da API'sını başlattı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ