COVID-19 karantinaya alma desteği sunan en son ödeme platformu. Dünya çapında milyonlarca insanın evde karantinaya zorlanmasıyla Crypto.com, çevrimiçi alışverişi desteklemek ve tanıtmak için bir girişim başlattı.

Crypto.com Coronavirus Karantinasını Kolaylaştırmak İçin Desteği Artırdı

COVID-19 karantinaya alma desteği sunan en son ödeme platformu. Dünya çapında milyonlarca insanın evde karantinaya zorlanmasıyla Crypto.com, çevrimiçi alışverişi desteklemek ve tanıtmak için bir girişim başlattı.

Crypto.com 2 Kat Ödül Sunacak

Ödemeler ve kripto para birimi platformu, alışveriş yapan kişiler marketlerden, gıda dağıtım hizmetlerinden, mağazalardan ve diğer satıcılardan mal almak için Crypto.com hediye kartlarını kullandığında 2X Ödülü sunan bir kampanya başlattı.

Karantinadaki “evde kalmak ve çevrimiçi alışveriş yapmak” için destek vermeyi amaçlayan hizmet, dünyanın 24 ülkesinde mevcuttur.

Amerikalı satıcılar Safeway, Whole Foods ve Lowe’leri içerir. Şirketin bloguna göre, bu mağazalarda alışveriş yapmak kullanıcıların alışveriş için iki kat ödül kazanmasını sağlayabilir.

Online Alışveriş için Token Geri Ödemeleri

1 Nisan'a kadar Crypto.com, alışveriş yapanların şirketin Pay Ödül programlarında kazandığı ödülleri ikiye katlayacak. Pay Rewards, kullanıcıların uygulamayı kullanırken CRO tokenlarında harcamalarının bir yüzdesini kazandıkları bir programdır.

Kampanya, kullanıcılara kitapçılardan, mağazalardan ve elektronik mağazalardan yapılan alışverişlerden % 5'e kadar geri kazanma hakkı verecektir.

Eğlence, market alışverişi ve oyun satın alımlarında % 10'a varan oranlarda geri ödeme sunulmaktadır. Yiyecek teslim işlemleri, kullanıcıları % 20'ye kadar nakit iadesi ile ödüllendirecektir.

Kampanya, insanların koronavirüsü endişeleri ve dünya çapında bir dizi ülke ve şehirde uygulanmakta olan ülke çapında bir karantina ışığında “evde kalmalarına” kalmasına yardımcı olmak için duyuruldu.

 CoinGeck'e göre, Crypto.com’un iki tokenı olan CRO ve MCO, 24 saat boyunca sırasıyla % 11.9 ve % 13.2 oranında artışla işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ