Crypto.com, öğrencilere Web3 dünyasında beceri ve fırsatlar sunmak için LeBron James Aile Vakfı ile yeni bir ortaklık duyurdu.

Crypto.com, öğrencilere Web3 dünyasında beceri ve fırsatlar sunmak için LeBron James Aile Vakfı ile yeni bir ortaklık duyurdu. Lebron, ekonomide, sporda, eğlencede ve daha fazlasında devrim yarattığını söyleyerek blockchain teknolojisini övdü ve topluluğunun devrimin bir parçası olmasını istediğini söyledi.

Büyük kripto-spor ortaklıkları ile eş anlamlı hale gelen borsa Crypto.com, ortaklık listesine bir süperstar sporcu daha ekliyor. Bu sefer, Los Angeles Lakers için oynayan basketbol efsanesi Lebron James. Değişim, öğrencilere Web 3.0'ın cesur yeni dünyasında beceriler ve fırsatlar sunmak için vakfı ile ortaklık kurdu.

Crypto.com Yaptığı Duyuruda, Girişimde LeBron James Aile Vakfı (LJF) İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı

Twitter'da yapılan duyuruda, "Birlikte, gelecek nesli daha iyi ve daha kapsayıcı bir gelecek inşa etmek için güçlendirecek araçları ve erişimi sağlarken eğitim ve işgücü gelişimini artırıyoruz" dedi.

Ekteki bir blog gönderisinde, değişim ortaklığın “Web3'e odaklanan eğitim ve işgücü geliştirme fırsatlarına” odaklanacağını ortaya koydu. İki kuruluş, öğrencilere Web 3.0'ı oluşturmaya katılmaları için ihtiyaç duydukları araçlara ve kaynaklara erişim sağlayacaktır.

Web 3.0 veya Web3, odak noktasının ademi merkeziyetçiliğe ve kullanıcıların verilerine sahip olmasına izin vermeye odaklanan İnternet'in üçüncü yinelemesidir. Blockchain teknolojisi, kripto para birimleri, meta veri tabanı, NFT'ler ve daha fazlasını içerecek olan bu devrimin merkezinde yer almaktadır.

Ortaklık hakkındaki yorumlarında Lebron şunları söyledi:

Blockchain teknolojisi, ekonomimizde, spor ve eğlencemizde, sanat dünyamızda ve birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzda devrim yaratıyor. Geldiğim topluluk gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum.

Ayrıca ortaklığın, kendisi ve borsa arasındaki hedeflerin hizalanmasından geldiğini iddia etti.

Kris Marszalek, "Gelecek nesli daha iyi ve daha kapsayıcı bir gelecek inşa etmek için güçlendirecek araçları ve erişimi sağlarken eğitim ve işgücü gelişimini artırma fırsatları sağlayan LJFF'ye katılmaktan daha fazla gurur duyamazdık," dedi.

Crypto.com, bir spor arenasının isim hakları için en çok parayı ödeyen şirket olarak rekorlar kitaplarında yer alıyor. CNF'nin bildirdiği gibi, Los Angeles'taki Staples Center'ın adını Crypto.com Arena olarak değiştirmek için 700 milyon dolar harcadı. Bu arada, arena, 37 yaşındaki dört kez şampiyon Lebron'un oynadığı basketbol takımı LA Lakers'a ev sahipliği yapıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ