Crypto.com, artık MCO Visa Card sahiplerine ücretsiz Netflix ve Spotify abonelikleri sunduğunu söylüyor.

Crypto.com Visa Card Sahiplerine Ücretsiz Spotify Ve Netflix Aboneliği Sunuyor

Crypto.com, artık MCO Visa Card sahiplerine ücretsiz Netflix ve Spotify abonelikleri sunduğunu söylüyor. MCO Visa Card ile üyelik ücretini ödeyen kullanıcılara kaydoldukları kartın türüne bağlı olarak Spotify ve Netfilx'de kullandıkları paketin maliyetinde yüzde 100 indirim alabilecekler.

Platform aynı zamanda beş aşamalı Visa Card'ın ilk iki aşamasına sahip olan müşterilere Expedia rezervasyonlarında yüzde 10 indirim ve en yüksek kart seviyesini tercih edenler için Airbnb rezervasyonlarında yüzde 10 para iadesi teklif ediyor.

Crypto.com, artık kart sahiplerinin sahip oldukları kartın türüne bağlı olarak yüzde 1 ile yüzde 5 arasında değişen tüm satın alımlarında geri ödeme alabildiklerini söylüyor.

Kartın beş katmanı, Crypto.com’un yerel kripto para birimi olan MCO Token düzeyiyle ilgilidir. En düşük seviye için hiçbir fon ayırmaya gerek yoktur,  ancak daha fazla MCO Token yatırıldığı taktirde kullanıcılara daha fazla fırsat sunulmaktadır.

Crypto.com'un kurucusu ve CEO'su Kris Marszalek şunları söyledi:


    “MCO Visa kartı, artık toplumumuzun yaşam tarzına uyan perks ile birlikte piyasadaki herhangi bir karttan daha iyi geri ödeme koşullarını sunuyor. Singapur'daki müşterilerimizden büyük oranda olumlu geri dönüşler aldık ve kartları ABD, Avrupa ve diğer önemli pazarlara göndermeyi dört gözle bekliyoruz. Ürün, kripto para birimlerine ilgi duyan ya da sadece öğrenen bir kişi olsanız bile karşı konulamaz. ”

İşaretleri ortadan kaldırmak

Ön ödemeli kartının yanı sıra, Crypto.com da geçtiğimiz ay Vortex Ticaret Motorunu piyasaya sürerek kendini  “kripto para satın almak için en iyi yer” olarak tanımlamaya çalışıyor. Şirket, bu motorun mümkün olan en düşük kripto para birimi fiyatını gerçek maliyetle hiçbir ücret almadan herkese sunmayı hedeflediğini ve bunun sonucunda uygulamanın tek tek borsalarla uğraşmaktan daha düşük maliyetli olabileceğini iddia ediyor.

Bu oranları nasıl sağlayabildiğini açıklayan platform, kendisini “tüm tasarrufların yüzde 100'ünü kullanıcılara aktarmalarını sağlayan ana borsalar ile tercihli alım satım terimleri” nden hoşlanan kurumsal bir oyuncu olarak nitelendirdi.

Crypto.com’un MCO Visa Card'ı Ekim 2018’de Singapur’daki müşterilere gönderilmeye başladı; şimdi ise ön ödemeli ürün Amerika’ya gidiyor.

Platform, metal kartlarının müşterilerine yıllık veya aylık ücretler almadan ve tüm müşterilerin belirlenen aylık limiti ile birlikte ATM'lerden ücretsiz para çekme işlemlerinden yararlandığını söylüyor. Ürün, müşterilerin çok sayıda kripto para birimi almalarını, satmalarını ve saklamalarını sağlayan bir uygulama ile tamamlanmaktadır

Crypto.com, bugüne kadar yapılan uygulamanın 400.000'den fazla indirmesiyle talebin şu ana kadar yüksek olduğunu söyledi. Bu arada, MCO Visa kartı 125.000'den fazla başvuru ile dünya çapında yapılmaya başladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ