Tüm kripto alanının toplam piyasa değerinin %50'sinden fazlasını yok eden geçen yılki kripto kışının ardından, çoğu koin şimdi kaybedileni kurtarmak için ivme kazanıyor.

Crypto

Tüm kripto alanının toplam piyasa değerinin %50'sinden fazlasını yok eden geçen yılki kripto kışının ardından, çoğu koin şimdi kaybedileni kurtarmak için ivme kazanıyor. Uzmanlar, çoğu kripto para biriminin önümüzdeki birkaç yıl içinde değerinde önemli bir artış göreceğini tahmin ediyor ve Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve TMS Network (TMSN) gibi tokenlerin bu dönemde patlayıcı büyüme göstereceği tahmin edilenler arasında yer alıyor. .

Shiba Inu (SHIB) Tüm Zamanların Rekorunu Kırabilecek Mi?

Kripto dünyasının gördüğü en iyi performans gösteren meme paralarından biri Shiba Inu'dur (SHIB). Dijital para, 2021'in sonlarında popüler oldu ve bir hafta içinde yaklaşık %240 arttı. Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020'de kimliği belirsiz bir kişi tarafından yaratıldı ve adını bir Japon köpek ırkından alıyor.

Dogecoin (DOGE) Katili olarak adlandırılan Shiba Inu (SHIB), Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Ethereum tabanlı bir madeni para olan Shiba Inu (SHIB), tüm ERC-20 destekli cüzdanlar ve borsalarla uyumludur.

Shiba Inu'nun fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %87 düştü, ancak son 30 gün içinde Shiba Inu (SHIB) %40'lık etkileyici bir fiyat artışı yaşadı. Çoğu uzmanın tahminine göre, Shiba'nın (Inu) tüm zamanların en yüksek seviyesini oluşturmak için önemli bir yükseliş momentumuna tanık olması çok uzun sürmeyecek. Shiba Inu (SHIB), meme coinler arasında 2., altcoinler arasında ise 15. sırada yer alıyor.

Dogecoin (DOGE) En İyi Performans Gösteren Meme Coin Mi?

Muhtemelen, Dogecoin (DOGE) meme paralarının kralı olarak kabul edilir ve kripto dünyasını kasıp kavurmuştur. Dogecoin (DOGE) eğlence için yaratıldı ve büyük bir toplulukla canlı bir kripto para birimi haline geldi.

Dogecoin (DOGE) iki yıl içinde diğer tüm mem paralarını geride bıraktı ve dünyadaki en popüler kripto para birimlerinden biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Çığır açması, fiyatının birkaç ay içinde sadece birkaç sentten neredeyse 1 dolara yükseldiği 2021'de gerçekleşti.

Bu büyük yükseliş trendi, Dogecoin (DOGE) hakkında tweet atan Elon Musk gibi ünlüler de dahil olmak üzere birçok faktörden kaynaklanıyordu. Senaryo, Dogecoin (DOGE) için büyük bir PR yarattı ve fiyatının yükselmesine yardımcı oldu.

Diğer kripto para birimlerinin aksine Dogecoin (DOGE), karmaşık sorunları çözmekten ve yeni teknolojileri kullanıma sunmaktan çok eğlenceyle ilgilenir, bu da onu öne çıkarır ve hatırı sayılır bir takipçi kitlesi çeker. Günümüzde, hizmet sağlayıcılara bahşiş vermek ve satın almalar için ödeme yapmak için kullanılabilir, ancak gerçekten kâr elde etmeye yönelik bir yatırım olarak değil.

TMS Network (TMSN): Kripto Alanındaki En İyi Altcoin İçin Bir Örnek Oluşturma

TMS Network (TMSN), merkezi bir borsa aracılığıyla çeşitli farklı türevlerin ticareti için sağlam bir fırsat sunmak için blockchain teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir platformdur. TMS Ağı (TMSN), çok sayıda pazarda güvenli, hızlı ve verimli bir ticaret deneyimi sunarken, token sahiplerinin alım satım risklerini verimli bir şekilde kontrol etmelerini sağlar.

Ayrıca, TMS Network (TMSN), ticaret geçmişi ve komisyon gelirlerine ilişkin gerçek zamanlı verilerle bir defterde herkesin erişebileceği, kullanıcı dostu ve güvenli bir ortam sunar. Yatırımcıların farklı bir platformda hesap oluşturma konusunda endişelenmelerine gerek yoktur; tüm portföylerini doğrudan TMS Network'ten yönetebilirler.

TMS Ağı (TMSN), kullanıcı düşünülerek oluşturulmuştur. TMS Network (TMSN), akıllı sözleşmeleri ile token sahiplerine sağladığı avantajlardan biri olan tüm platformun ticaret hacmi üzerinden gelir komisyonlarının kendi topluluğu içinde adil bir şekilde dağıtılmasını sağlar.

Ayrıca TMS Network (TMSN), tacirleri ticaret stratejileri ve risk yönetimi konusunda eğitmeye kendini adamıştır ve bu özellikler onu dünyanın en verimli kripto ağlarından biri haline getirmiştir.

Özetliyor
2023 yılı kripto para birimleri için hala çok olumlu görünüyor ve akıllı bir yatırımcı olarak TMS Network'ün (TMSN) token ön satışının sunduğu fırsatı kaçırmamalısınız. Piyasadaki tüm tokenleri satın alamasanız da, TMS Network (TMSN), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi temel olarak test edilmiş paralar ilginizi çekmelidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ