Blockchain Hackathon 15 Şubat’da Karaköy Minerva Palas’da gerçekleşecek.

Teknolojinin doruk noktası olan blockchain ve kripto para dünyasında kadınların ön planda olması için çalışmalar yürüten CryptoWomen  ile Sabancı Üniversitesi Blockchain Club’ın ortaklaşa düzenlediği Blockchain Hackathon 15 Şubat’da Karaköy Minerva Palas’da gerçekleşecek.


SnapexTurkiye’nin ana sponsor olduğu etkinlikte katılımcıların ortaya koyacağı projeler değerli jüri üyeleri tarafından değerlendirilip kazanan üç gruba  ödüller verilecek.

Jüri üyeleri arasında Prof. Dr. Erkin ŞAHİNÖZ, Öğr. Gör. Erkay SAVAŞ, Öğr. Gör. İsmail Hakkı POLAT, Av. Sima BAKTAŞ, Doç. Dr. Hüseyin ÖVET ve Burcu ATALAY yer alıyor.

Katılım ücretinin kişi başı 10 TL olarak belirlendiği etkinlik için  5 kişilik grubunuzu oluşturup katılım sağlayabiliyorsunuz. Grup oluşturamamanız durumunda veya tek başına başvuru yaptığınızda etkinlik organizatörleri bu kişileri veya 2-3 arkadaş başvuran kişileri random olarak bir gruba atıyor.

Grupların 10 grup ile sınırlı tutulduğu etkinlik için acele etmenizi öneriyoruz. Gruptan sadece bir kişinin tüm grup adına formu doldurması gerekmektedir.

 Başvuru yapmak için bu linke tıklayabilirsiniz.  

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ